Amerykański Harman/Kardon

Zabudowy, sprawy techniczne, porady, dyskusje, produkty z oferty RPM
Posty: 1 Strona 1 z 1

Lukiasz

Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 3769
Rejestracja: 2006-07-05, 21:51
Lokalizacja: z Fałtekowa

Post autor: Lukiasz » 2008-08-01, 09:27
Nowe systemy nawigacyjne Harman Kardon to znakomite rozwiązania przenośne, dzięki którym podróż staje się łatwa, bezpieczna i przyjemna. Urządzenia Guide + Play charakteryzują się stylowym wyglądem, niewielkimi rozmiarami oraz wyraźnymi ekranami ciekłokrystalicznymi o przekątnej 4 cali. Są wyjątkowo łatwe w użyciu dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika z menu oznaczonymi kolorami oraz funkcjami ekranu dotykowego.
W wewnętrznej pamięci Flash o pojemności 2 GB znajdują się wstępnie zainstalowane mapy całej Europy (38 państw). Oznacza to, że urządzenia GPS-510 i GPS-410 są gotowe do użycia od razu po włączeniu. Dwu- i trójwymiarowe mapy o dużej rozdzielczości zapewniają wysoką jakość obrazu, dzięki czemu korzystanie z nich jest łatwe. Rozdzielczość, wyjątkowa jasność wyświetlacza oraz funkcja wygładzania krawędzi grafiki i tekstu gwarantują znakomite wrażenia wizualne. Szybki dwurdzeniowy procesor Centrality Atlas III o taktowaniu 400 MHz znacznie przyspiesza obliczanie tras, dzięki czemu nawigacja jest wyjątkowo wygodna. GPS-510 i GPS-410 są też jednymi z pierwszych urządzeń nawigacyjnych wyposażonych w technologię Centrality Autonomy™, która umożliwia nawet dziesięciokrotne skrócenie czasu niezbędnego do ustalenia pozycji po włączeniu urządzenia. Jeśli systemy Guide + Play są wykorzystywane w samochodzie, można za ich pomocą uniknąć korków dzięki funkcji TMC (Traffic Message Channel), zapewniającej aktualne informacje o stanie dróg. Wszystkie lokalne zdarzenia związane z ruchem samochodowym są widoczne w specjalnym widoku mapy.
Akcesoria do urządzeń Guide + Play GPS-510 i GPS-410 powodują, że znakomicie sprawdzają się one w podróży. Kompaktowy uchwyt może być złożony, tak aby zmieścił się w kieszeni, a eleganckie etui zabezpiecza urządzenie przed zniszczeniem. W pakiecie znajduje się też zasilacz 12-24 V ze złączem USB oraz kablem wyposażonym we wtyczkę do gniazda zapalniczki w samochodzie. Do obu urządzeń dołączona jest też uniwersalna ładowarka sieciowa 110-230 V.
Kieszonkowy model Guide + Play GPS-510 to przenośne urządzenie nawigacyjne ze zintegrowanymi odtwarzaczami muzyki i danych wideo (formaty MP3, WMA i M4A (AAC)) o wysokiej jakości dźwięku i obrazu, w stylowej, srebrno-czarnej obudowie.
[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/GPS_car.jpg[/img]
[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/GPS_music.jpg[/img]
[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/Guide_Play_front_B.jpg[/img]
[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/GPS-910.jpg[/img]
Wzmacniacze firmy Harman Kardon wyróżniają się niezwykłym wzornictwem. Subtelne matowo-czarne wykończenie nadaje tym urządzeniom prosty i nowoczesny wygląd. Bardzo gustownie i elegancko na ciemnej pokrywie Plexiglas® wygląda podświetlone niebieskim światłem logo Harman Kardon. Indywidualnie wkręcane gniazda, obudowane potencjometry, ekranowane transformatory i dokładnie poprowadzone wielowarstwowe płyty gwarantują wysoki poziom niezawodności i wyraźny dźwięk. Zasilacz zapewnia stabilność nawet przy niskich wartościach impedancji.

Oprócz tego wszystkie modele wyposażono w złącze RJ45, które umożliwia łatwe łączenie ze sobą różnych wzmacniaczy. W przyszłości te gniazda będą umożliwiały łatwe podłączenie również innych urządzeń dodatkowych.
[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/CA1500M_B.jpg[/img]
[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/CA470_B.jpg[/img]

Wszystkie produkty:
http://www.rpmotorsport.pl/auta/index.php?manufacturers_id=212&osCsid=dfccbc893c9dfe3ae8f67803160dbbd0

Pamiętaj że w RPM masz możliwość zakupu na raty!!
https://www.rpmotorsport.pl sklep tuningowy, katalizatory i tłumiki Magnaflow, car audio alpine i wiele innych
Posty: 1 Strona 1 z 1