1 nagroda podczas Światowego Forum Motorsportu

Wasze sugestie, opinie itp.
Posty: 1 Strona 1 z 1

Lukiasz

Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 3769
Rejestracja: 2006-07-05, 21:51
Lokalizacja: z Fałtekowa

Post autor: Lukiasz » 2009-12-02, 17:32
OLEJE MILLERS OILS SERII NT (nanotechnologia) ZDOBYŁY NAGRODĘ ZA „NAJBARDZIEJ INNOWACYJNY PRODUKT W BRANŻY MOTORSPORT” PODCZAS ”ŚWIATOWEGO SYMPOZJUM MOTORSPORTU” (World Motorsport Symposium”) W OXFORDZIE.

Millers Oils, specjalista w produkcji olejów i smarów oraz dodatków do paliw zostawił za sobą takie legendy sportów motorowych jak McLaren i Williams, zdobywając za rewolucyjną ofertę olei przekładniowych serii NT wykorzystujących nanotechnologię, prestiżową nagrodę „Najbardziej innowacyjny produkt w branży Motorsport”.

Nagrody rozdawane są co roku, aby wyróżnić utalentowanych konstruktorów, inżynierów, oraz nowości technologiczne, które są wykorzystywane w sportach motorowych. Oleje Millers Oils NT wygrały z komponentami i systemami takich firm jak McLaren, Williams, Car Tech i Oxeon. Jury wysoko oceniło znaczną możliwość poprawienia osiągów dzięki stosowaniu olei przekładniowych Millers Oils NT.

Oleje Millers Oils zostały zaprezentowane w styczniu 2009 (w Polsce we wrześniu 2009), i po raz pierwszy użyte w Wyścigowych Mistrzostwach Wielkiej Brytanii Samochodów Turystycznych (BTCC) oraz w rajdach – Mistrz Wielkiej Brytanii Juniorów oraz zdobywca Citroen Racing Trophy UK – Martin McCormack oraz Rajdowy Mistrz Szkocji David Bogie. W Polsce, oleje serii NT zostaną użyte w samochodach Subaru Impreza krakowskiego zespołu Bełtowski Motorsport podczas Rajdu Barbórka.

W ekstremalnych warunkach podczas rajdów i wyścigów, oleje wyprodukowane przez Millers Oils w widoczny sposób zwiększają osiągi w porównaniu do olei o konwencjonalnym składzie. Używając olei Millers Oils serii NT można oczekiwać obniżenia się współczynnika tarcia o 25%. Millers Oils jest jedną z pierwszych firm na świecie z branży olejowej, która wykorzystała właściwości nowej rodziny dodatków „IF”, których struktura ma wielkość do 100 nanometrów. Ta technologia wzmacnia molekuły oleju, co jest kluczowe w redukcji tarcia, temperatury i zużycia elementów skrzyni biegów.

Nevil Hall, dyrektor prowadzący Millers Oils powiedział: „To znakomite wyróżnienie dla naszej firmy, i wierzymy, że zasłużone, zwłaszcza dla naszego działu technicznego, w którym pracują ludzie z olbrzymią pasją. Wprowadzenie olei NT kosztowało nas wiele wysiłku i ogrom pracy, dlatego pozytywne opinie zespołów BTCC znaczą dla nas tak wiele. Dla Millers Oils, znalezienie się w tak doborowym towarzystwie zwycięzców, jak zespół BRAWN F1 i Peugeot Sport to olbrzymia nobilitacja, oraz potwierdzenie, że oferujemy jedne z najlepszych na rynku produktów do sportów motorowych. Jednocześnie zwiększa to ich rozpoznawalność na rynku.

Marcin Majcher, przedstawiciel dystrybutora Millers Oils w Polsce dodał: „ Ta międzynarodowa nagroda jest szczególnie ważna w budowaniu wizerunku Millers Oils w Polsce. Współpracujemy z wieloma czołowymi zespołami rajdowymi i wyścigowymi w Polsce, które bardzo wysoko cenią sobie nasze produkty, jednak do tej pory znali przede wszystkim jedyne na świecie oleje silnikowe z potrójną mieszanką estrów. Jesteśmy już rozpoznawalną marką wśród zawodników i fanów sportów motorowych. Oferujemy jednak także najwyższej jakości produkty do pojazdów osobowych, ciężarowych, a także zabytkowych. Mamy nadzieję, że ta nagroda pomoże nam również zainteresować nowych klientów znakomitymi olejami serii Premium.”

[img]http://www.northamptonmotorsport.com/uploaded/millers_intro4_01.jpg[/img]

Przypominamy, że w ofercie Millers Oils znajdziecie Państwo:

* oleje silnikowe i przekładniowe do samochodów osobowych (Premium, Trident)
* oleje silnikowe i przekładniowe do samochodów wyczynowych (Motorsport)
* oleje silnikowe i przekładniowe do samochodów zabytkowych (Classic)
* dodatki do paliw do silników benzynowych i Diesel
* oleje silnikowe i przekładniowe do samochodów ciężarowych
* oleje przemysłowe
* płyny hamulcowe

Ceny i opisy produktów w naszym sklepie pod adresem:
http://www.rpmotorsport.pl/auta/oleje_i_plyny_millers_oils-c-16_2687.html
https://www.rpmotorsport.pl sklep tuningowy, katalizatory i tłumiki Magnaflow, car audio alpine i wiele innych
Posty: 1 Strona 1 z 1