Felgi Japan Racing JR-36

Felgi Japan Racing JR-36

Felgi do aut terenowych Japan Racing JR-36 to prawdziwa gratka dla miłośników motosportów. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby przetrwać nawet najcięższe warunki użytkowania. Świetnie sprawdzą się podczas jazdy w terenie. Nie są podatne na uszkodzenia mechaniczne, czy też oddziaływanie czynników zewnętrznych. Nie ulegają korozji, a więc nie trzeba obawiać się gnicia, czy też deformacji powierzchni. Oferowane felgi 4x4 przetrwają w perfekcyjnym stanie długie lata. To inwestycja, która opłaca się najbardziej.

Felgi do offroad JR-36 podnoszą parametry jezdne, dzięki czemu poruszanie się pojazdem to czysta przyjemność. Dostępne są takie rozmiary jak 18'', 19'', 20'', 21'', 22'', 23''. Dużą popularnością cieszą się felgi z rozstawem 6x139,7. Proponowane felgi JR Wheels JR-36 występują w kilku różnych kolorach m.in. czarnym, srebrnym, brązowym. Ułatwia to znalezienie modelu odpowiedniego dla siebie. Warto również wspomnieć o korzystnych cenach, które zachęcają do zakupu.

Felga Japan Racing JR36 23x10 ET30-55 5H BLANK Glossy Bl

2 200,00 zł
Brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ocena
średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0
Felgi Japan Racing (JR Wheels). nakrętki oraz dystanse to idealna propozycja dla prawdziwych fanów motoryzacji. Proponujemy wyłącznie produkty tej marki. ponieważ mamy do niej 100% zaufania. Felgi pochodzą z legalnej dystrybucji. co daje sto procent gwarancji oryginalności.