Felgi Japan Racing JR-25

Felgi Japan Racing JR-25

Felgi Japan Racing JR-25 z pewnością usatysfakcjonują osoby, które cenią sobie profesjonalny tuning. Są to produkty o podwyższonej jakości, które spełniają wszelkie rygorystyczne normy oraz standardy. Pochodzą one od kultowego producenta, który cieszy się ogromnym uznaniem wśród użytkowników z całego świata. Warto jest wspomnieć, że felgi Japan Racing JR-25 przeszły liczne testy wytrzymałościowe, co jest najlepszym potwierdzeniem ich wysokiej klasy. Posiadamy modele kompatybilne z najpopularniejszymi markami pojazdów m.in. Audi, BMW, Ford, Mercedes, Seat, Honda, Volkswagen, a także wiele innych. Gwarantujemy szeroki wybór oraz okazyjnie niskie ceny. Jesteśmy przekonani, że dobór felg przebiegnie sprawnie i bezproblemowo. Przy zakupie całego kompletu gwarantujemy darmową przesyłkę kurierską. Większość proponowanych produktów dostępnych jest od ręki, a więc zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu kilku dni roboczych. Ponadto dodajemy gratis zestaw pierścieni samocentrujących, nakrętek lub śrub. Oczywiście są one fachowo dobierane do konkretnego modelu pojazdu. Nasz tuning sklep to wyłącznie oryginalne produkty, które pochodzą z legalnej dystrybucji.

Felgi Japan Racing JR-25 są lekkie, ale niezwykle trwałe. Świetnie znoszą one nawet najcięższe warunki eksploatacji. Wykazują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, czy też korozję. Przez długie lata utrzymują swoją pierwotną formę. Sporą zaletą jest nowoczesny design. Produkty tej marki prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie pod względem wizualnym, dzięki czemu każdy samochód zyska unikatowego charakteru. Dostępne są takie rozmiary felg Japan Racing JR-25, jak 18'', 19'', 20''. Posiadamy modele o następującej szerokości - 8,5'', 9,5'', 10'', 11''. Warto również wspomnieć o bogatej gamie kolorystycznej. W sprzedaży znajdują się felgi Japan Racing JR-25 w kolorze czarnym, brązowym, czy też srebrnym. Spora ilość ciekawych odcieni sprawia, że ich dopasowanie do auta staje się jeszcze łatwiejsze.

Proponowane felgi są występują również w wersji Blank. Oznacza to, że są one przystosowywane do specjalnych wymagań klienta. Wykonujemy niestandardowe wiercenia, dzięki czemu felgi będą w stu procentach dopasowane do potrzeb. W niektórych przypadkach możliwe jest również dostosowanie parametru ET. Należy pamiętać, że felgi wykonane na specjalne zamówienie wymagają wąskootworowych nakrętek / śrub. Z przyjemnością pomożemy w doborze odpowiedniego produktu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę.