Felgi Japan Racing JR-16

Felgi Japan Racing JR-16

Felgi do samochodu Japan Racing JR16 to połączenie ponadprzeciętnej trwałości, odporności na uszkodzenia, a także atrakcyjnego wyglądu. Z pewnością zachwycą one miłośników tuningu. Proponowane modele są eleganckie, a zarazem niesztampowe. Nasz pojazd stanie się jedyny w swoim rodzaju. Inwestując w felgi JR Wheels mamy pewność, że posłużą one niezawodnie długie lata. Trzeba podkreślić, że w naszej ofercie znajdują się wyłącznie oryginalne produkty, które pochodzą z legalnej dystrybucji.

Felgi samochodowe Japan Racing JR16 są wytrzymałe, a więc zniosą nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Ich powierzchnia jest specjalistycznie zabezpieczona, a więc nie musimy obawiać się o zarysowania, czy też uszkodzenia mechaniczne. Dostępne kolory to m.in. czarny, srebrny. Felgi do samochodu JR16 występują w takich rozmiarach, jak 18'',19''. W przypadku modeli oznaczonych napisem "Blank" możliwe jest wykonanie indywidualnego wiercenia. Jest to dobra opcja w przypadku niestandardowego rozstawu śrub.

Felga Japan Racing JR16 18x9.5 ET40 Blank Machined Silve

885,00 zł
Brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ocena
średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0
Felgi Japan Racing (JR Wheels). nakrętki oraz dystanse to idealna propozycja dla prawdziwych fanów motoryzacji. Proponujemy wyłącznie produkty tej marki. ponieważ mamy do niej 100% zaufania. Felgi pochodzą z legalnej dystrybucji. co daje sto procent gwarancji oryginalności.