Dystanse poszerzające JR

Dystanse poszerzające JR

Dostępne dystanse poszerzające

W szerokiej ofercie dostępnych elementów niezbędnych do przeprowadzenia tuningu znajduje się bogaty asortyment dystansów poszerzających. Wszystkie one są tej samej niezawodnej marki, czyli Japan Racing. Felgi tego producenta są nie tylko wytrzymałe i lekkie, ale również w pełni zadowalają codziennych kierowców, jak i tych, którzy preferują uczestnictwo w sportach motorowych.

Felgi tego typu doskonale sprawdzają się w standardowych warunkach, jak również w tych najtrudniejszych. Dostępne dystanse poszerzające to modele: JR 5x112 (23 rodzaje), JR 4x100 (14 rodzajów), JR 4x114,3 (9 rodzajów), JR 4x98 (5 rodzajów), JR 5x130 (5 rodzajów), dystanse JR|Zmiana rozstawu (7 rodzajów), JR 5x100 (11 rodzajów), JR 5x108 (10 rodzajów), JR 5x114 (30 rodzajów). Wszystkie dostępne dystanse poszerzające w naszej ofercie są wykonane z aluminium i mają czarny kolor.

Dlaczego warto zamontować dystanse poszerzające?

Tuningowane samochody i modele sportowe sprawiają wrażenie szerszych od modeli, które zalicza się do wersji fabrycznych. By osiągnąć taki efekt, koniecznym zabiegiem jest zmiana rozstawienia kół – poszerza się je za pomocą dystansów. Taki drobny zabieg sprawia, że dany model wydaje się być optycznie większy, a przy tym staje się jakby bardziej dynamiczny.

Jeśli uda się w umiejętny sposób dobrać dystanse i zestawić je z elegancką i interesującą felgą, wówczas samochód z pewnością będzie się wyróżniał wszędzie tam, gdzie się pojawi. Jednak zwiększenie rozstawu kół to nie tylko zabieg czysto kosmetyczny. Dzięki niemu uda się także polepszyć właściwości jezdne tuningowanego auta.

W niektórych przypadkach obecność dystansów poszerzających jest wręcz koniecznością. Dzieje się tak zawsze wtedy, gdy montuje się w wybranym modelu samochodu większe hamulce. Warto także pomyśleć o dystansach wtedy, gdy felgi mają zbyt wysoki – głęboki ET. Jeśli dobierze się właściwe dystanse to będzie można usunąć problem w postaci konfliktu obręczy z układem hamulcowym i elementami zawieszenia pojazdu.

Dlaczego warto kupować w RPMotorsport?

RPMotorsport to kompleksowo wyposażony sklep motoryzacyjny, który dostarcza niezbędne i oryginalne akcesoria oraz części znanych i cenionych producentów. Tuning, którym się zajmujemy, przebiega więc zawsze bez najmniejszych problemów – jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników tuningu. Szeroki wybór asortymentu trafia w gusta i wymagania każdego naszego klienta.

Odbiorca jest u nas podwójnie zadowolony z zakupu. Nie tylko otrzymuje sprawdzone części najwyższej jakości, ale również może je zakupić w bardziej atrakcyjnej cenie. Tuning sklep proponuje bowiem pożądany, 5% rabat. Obowiązuje on zawsze przy zakupie 4 sztuk. By móc z niego skorzystać, wystarczy wpisać w koszyku kod rabatowy "JRWHEELS". Jednak na tym dobre wiadomości się nie kończą. Zamawiając felgi w liczbie czterech sztuk, klient otrzymuje zupełnie za darmo pierścienie centrujące, zestaw śrub, bądź nakrętek. Klient ponadto nie zapłaci nic za dostarczenie przesyłki za pośrednictwem kuriera.