legend
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

W sprawie dostępności wyślij do nas e-mail na adres info@rpmotorsport.pl

Procesor dźwięku Alpine PWD-X5 4.1-kanałowy cyfrowy (DSP) z aktywnym subwooferem

4.1-kanałowy cyfrowy procesor dźwięku (DSP) z subwooferem aktywnym - PWD-X5

Uzyskanie perfekcyjnie zintegrowanego systemu samochodowego audio o wysokiej wydajności w postaci pojedynczego komponentu jest teraz możliwe dzięki najnowszemu Alpine PWD-X5.

zł1,999.00 (tax incl.) zł1,625.20 (tax excl.)
Tax included Realizacja 2-4 dni
check Ograniczona dostępność. Przed zakupem zapytaj.

You must be logged, to have ability to negotiate price

Bezpieczne płatności PayU oraz szyfrowane połączenie SSL
Darmowa dostawa już od 499 pln. Przesyłki nadajemy również w paczkomatach Inpost.
14 dni na zwrot
Description

Uzyskanie perfekcyjnie zintegrowanego systemu samochodowego audio o wysokiej wydajności w postaci pojedynczego komponentu jest teraz możliwe dzięki najnowszemu Alpine PWD-X5.

Ten wyjątkowy produkt do udoskonalania systemu dźwiękowego obejmuje wydajny procesor dźwięku cyfrowego (DSP), 4 kanałowy wzmacniacz do głośników przednich i tylnych, a także ultra płaski aktywny subwoofer. Niewielkie rozmiary pozwalają na łatwe zainstalowanie PWD-X5 w kabinie samochodu, aby cieszyć się doskonałą jakością niskich tonów. Podłącz radioodtwarzacz systemu OEM poprzez wejścia głośnikowe o dużej mocy lub inne radio za pośrednictwem wejść RCA i steruj systemem za pomocą przewodowego pilota oraz wygodnej aplikacji dostępnej na smartfony.

Ten produkt jest idealny dla klientów, którzy szukają znacznej poprawy jakości dźwięku w samochodzie, bez konieczności instalowania wielu różnych urządzeń i prowadzenia okablowania w całym samochodzie. Model PWD-X5 został wyposażony w kompletny zestaw przewodów, w tym wysokiej jakości przewody zasilające (4,5 metra) z głównym bezpiecznikiem.

Alpine PWD-X5_5

Kompleksowa poprawa dźwięku

Model PWD-X5 został wyposażony w cyfrowy procesor dźwięku (DSP), subwoofer z wbudowanym zasilaniem oraz 4 kanałowy wzmacniacz - a wszystko to zawarte zostało w pojedynczym urządzeniu. Jest to idealne rozwiązanie dla mniejszych pojazdów oraz klientów, którzy nie chcą instalować wielu różnych urządzeń w swoim samochodzie. Wbudowany wzmacniacz zapewnia moc 4 x 50 W dla kanałów głośnikowych oraz 240 W dla wbudowanego subwoofera (moc szczytowa). W zestawie znajdują się również klamry montażowe i zestaw przewodów.

Alpine PWD-X5_5

Kompaktowa instalacja

Bardzo kompaktowe wymiary 350 mm długości x 245 mm szerokości x 80 mm wysokości umożliwiają zainstalowanie systemu PWD-X5 pod przednimi siedzeniami w wielu pojazdach. Można go również łatwo zainstalować w bagażniku samochodów typu hatchback lub coupe. Całkowita waga produktu wynosi nieco powyżej 5 kg.

Alpine PWD-X5_5

Rozbudowane możliwości strojenia dźwięku

Użyj wbudowanego 10 pasmowego korektora parametrycznego, cyfrowej korekcji czasu oraz cyfrowej zwrotnicy, aby dostroić dźwięk do indywidualnej charakterystyki swojego pojazdu. Możesz wykonać główną konfigurację, podłączając system do komputera PC przy wykorzystaniu bezpłatnego oprogramowania Alpine lub za pomocą dołączonego przewodowego kontrolera. Dostępna jest również aplikacja na smartfony, która umożliwia użytkownikom proste przełączanie się między zaprogramowanymi ustawieniami oraz regulację poziomu głośności głównej jak i subwoofera.

Alpine PWD-X5_5

Szeroki wybór opcji łączności

Możesz podłączyć system PWD-X5 do dowolnego radia samochodowego używając wejść RCA. Jeśli posiadasz oryginalne radio w samochodzie, które nie oferuje połączeń RCA, możesz podłączyć je do wzmacniacza DSP, korzystając z wejść o dużej mocy. Dostępne są również 2 porty USB używane do podłączenia dołączonego zewnętrznego modułu Bluetooth oraz do podłączenia przewodowego pilota i komputera do konfiguracji.

Alpine PWD-X5_5

Przewodowe sterowanie systemem

Pilot zdalnego sterowania połączony jest ze wzmacniaczem DSP przez port USB. Użyj selektora obrotowego, aby wybrać wstępnie zapisane ustawienia, źródła wejściowe, ustawienia dźwięku i wiele innych.

Alpine PWD-X5_5

Streaming dźwięku przez Bluetooth

Jeśli Twój oryginalny radioodtwarzacz samochodowy nie obsługuje streamingu audio przez Bluetooth, system PWD-X5 po raz kolejny jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Za pomocą dołączonego modułu Bluetooth, który można podłączyć do jednego z portów USB wzmacniacza DSP, możesz streamować muzykę ze smartfona bezpośrednio do urządzenia PWD-X5. Po prostu sparuj telefon i wybierz Bluetooth jako źródło na przewodowym pilocie zdalnego sterowania, aby cieszyć się ulubioną muzyką, Spotify oraz radiem internetowym w swoim samochodowym systemie audio.

Alpine PWD-X5_5

Aplikacja na smartfony

Możesz bezpłatnie pobrać aplikację Alpine do sterowania systemem PWD-X5 ze sklepu Google Play i Apple App Store. Ta aplikacja umożliwia ustawienie głośności głównej oraz poziomu subwoofera, wybór wstępnie zapisanych ustawień dźwięku, przełączanie źródeł wejściowych audio, dostosowanie 10 pasmowego korektora parametrycznego, cyfrowej zwrotnicy, Fader / Balance i wielu innych.

Specyfikacja techniczna

 • Moc wyjściowa:
  Moc znamionowa: 25 W* 4 + 165 W;
  Moc szczytowa: 50 W* 4 + 240 W
 • Stosunek sygnału do szumu: ?80dB
 • Wzmocnienie basów: -12dB ~ + 12dB
 • Pasmo przenoszenia: 20 Hz ~ 20 KHz
 • Impedancja wejściowa: wejście niskopoziomowe: 20K?; wejście wysokiego poziomu: 100?
 • Wybór fazy: 0° / 180°
 • Zdalne włączanie: Aktywacja wejścia wysokiego poziomu / REM
 • Temperatura pracy: -10 ~ 60 ° C
 • Temperatura przechowywania: -40 ~ 85 ° C
 • Źródło zasilania: DC 14,4 V (9V ~ 16V) ujemne uziemienie
 • Aktywacja wejścia REM: Opcje aktywacji wysokiego poziomu (H1 + / H3 +) oraz aktywacja ACC (wybieralne)
 • Aktywacja wyjścia REM: + 12V napięcie wyjściowe aktywacji (0,5A)
 • Pobór prądu w trybie gotowości: 750mA
 • Waga netto: 5,35 kg
 • Wymiary: 350 mm (L) * 245 mm (szer.) * 80 mm (wys.)

Parametry

 • Typ sygnałów wejściowych: 4 kanałowy wysoki poziom, 4 kanałowy stereofoniczny niski poziom, Bluetooth
 • Pozycja wyjściowa: 4 kanałowy sygnał wyjściowy wzmacniacza (4? 25W* 4)
 • Wzmocnienie sygnału wyjściowego:
 • Głośność główna: 0 ~ 35;
 • Głośność subwoofera: 0 ~ 15
 • Ustawienia filtra:
 • CH1 ~ CH4 6 dB / Oct lub 12dB / Oct
 • CH5 6/12/18 / 24dB / Paź
 • Wartość Q: 0,404 ~ 28,85
 • Opóźnienie: 0.000 ~ 5.4ms / 0.000 ~ 187cm
 • PreSets: 15 presetów do wyboru
Data sheet
PWD-X5
New product
4958043533145
Attachments
You might also like
chat Comments (0)