System nawigacji Alpine INE-F904D Apple CarPlay Android Auto
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

W sprawie dostępności wyślij do nas e-mail na adres info@rpmotorsport.pl

System nawigacji Alpine INE-F904D Apple CarPlay Android Auto

Bardzo popularny Alpine Halo9 jest teraz dostępny również z wbudowaną nawigacją. Jest to szczególnie interesujące dla kierowców samochodów kempingowych i kamperów. INE-F904D wprowadza 9-calowy system nawigacji z ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości do każdego pojazdu z miejscem na instalację 1DIN.

zł4,999.00 (tax incl.) zł4,064.23 (tax excl.)
Tax included Realizacja 2-4 dni
check Ograniczona dostępność. Przed zakupem zapytaj.
Bezpieczne płatności PayU oraz szyfrowane połączenie SSL
Darmowa dostawa już od 499 pln. Przesyłki nadajemy również w paczkomatach Inpost.
14 dni na zwrot
Description

Stacja Alpine INE-F904D

Nowy "Alpine Halo9 Navi" zawiera nawigację iGo Primo NextGen z mapami TomTom dla 46 krajów oraz 3-letnią bezpłatną aktualizację map. Możesz również korzystać z aplikacji nawigacyjnych (takich jak mapy Google, Waze, itp.) z Apple CarPlay i Android Auto.

Super smukły wyświetlacz jest wyświetlany tak, że można go po prostu nachylić nad deską rozdzielczą, a na dole wyświetlacza znajduje się nawet biała dioda LED z podświetleniem otoczenia.

Oprócz najnowocześniejszej nawigacji, dzięki temu niesamowitemu produktowi możesz korzystać z radia cyfrowego DAB+, odtwarzania wideo przez USB, zestawu głośnomówiącego Bluetooth i transmisji strumieniowej audio oraz wielu innych funkcji.

Przenieś przyszłość samochodowych mediów do swojej podróży z Alpine Halo9 Navi.

Ten model jest może być również wyposażony w fabrycznie zainstalowane oprogramowanie Caravan, Camper i Truck - proszę zapoznać się z naszym modelem Alpine INE-F904DC.

Alpine INE-F904D to zaawansowana stacja nawigacyjna DAB+ z 9-calowym ekranem dotykowym WVGA i konstrukcją bez napędu (bez gniazda CD/DVD). Do jego instalacji użyto obudowy 1DIN, ale wyświetlacz "unosi się" przed deską rozdzielczą pojazdu, co pozwala na dodanie ponadwymiarowego ekranu do wielu różnych pojazdów bez potrzeby instalacji na zamówienie. Urządzenie INE-F904D jest wyposażone w nawigację iGo primo nextgen z preinstalowanymi mapami TomTom dla 46 krajów. Klienci otrzymują nawet 3 lata bezpłatnych aktualizacji map dla swoich systemów nawigacyjnych.

Stacja Alpine INE-F904D

1DIN - 9" Ekran

INE-F904D posiada 1DIN, dzięki czemu jest natychmiastowo kompatybilny z każdym pojazdem wyposażonym w radiową stację dokującą 1DIN lub 2DIN. 9-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości jest przymocowany do przedniej części skrzynki z mediami za pomocą stalowych uchwytów, dzięki czemu wyświetlacz jest solidny i nie chwieje się podczas jazdy.

Stacja Alpine INE-F904D

Projektowanie szkła od krawędzi do krawędzi (Edge-to-Edge Glass)

Niesamowity 9-calowy wyświetlacz umieszczony jest w super smukłej obudowie ze szkłem krawędziowym i ładną chromowaną listwą wokół krawędzi. W połączeniu z reagującymi na dotyk twardymi klawiszami na spodzie sprawia, że urządzenia te są olśniewająco piękne i bardzo nowoczesne pod względem funkcji i wyglądu.

Stacja Alpine INE-F904D

Regulowany kąt wyświetlania

Kąt wyświetlacza INE-F904D można regulować w zakresie od +45 stopni do -20 stopni, aby dopasować go do szerokiego zakresu kąta deski rozdzielczej. Po ustawieniu kąta nachylenia wyświetlacza zostaje on zablokowany podczas instalacji, aby był stabilny jak skała podczas jazdy w dowolnym terenie i po naciśnięciu palcem na wyświetlacz w celu sterowania urządzeniem.

Stacja Alpine INE-F904D

Regulacja wysokości i odległości wyświetlacza

Wysokość wyświetlacza może być regulowana w zakresie +/- 3 cm od pozycji centralnej. Pozwala to na pełną konfigurację wyświetlacza w pozycji stojącej lub wiszącej, jak również wszystko pomiędzy. Można również regulować odległość wyświetlacza od deski rozdzielczej w zakresie 20 mm. Po wybraniu wysokości wyświetlacza i odległości od deski rozdzielczej, wszystko zostaje zablokowane i staje się bardzo solidne.

Stacja Alpine INE-F904D

Wbudowana nawigacja z mapami TomTom

Wbudowany system nawigacji iGo Primo nextgen wykorzystuje mapy TomTom i jest dostarczany z preinstalowanymi mapami dla 46 krajów europejskich. Wybierz spośród setek tysięcy punktów POI, aby znaleźć stacje benzynowe, restauracje, punkty widokowe, centra handlowe i wiele innych. Możesz również wprowadzić cel podróży, korzystając z Geo-współrzędnych. Prowadzenie po pasie zawsze informuje o tym, na którym pasie należy jechać, aby nie ominąć żadnego zjazdu lub zakrętu. TMC dostarcza do systemu aktualne informacje o ruchu drogowym.

Stacja Alpine INE-F904D

3 lata Bezpłatne aktualizacje map

Przez pierwsze 3 lata możesz często bezpłatnie aktualizować swoją bazę danych map firmy TomTom. Następnie można zakupić aktualizacje map według krajów lub nawet pakietów regionalnych, takich jak Niemcy/Austria/Szwajcaria lub Europa Zachodnia, w bardzo przystępnych cenach. Odwiedź stronę www.naviextras.com, aby uzyskać więcej informacji na temat dostępnych pakietów i ofert.

Stacja Alpine INE-F904D

Wbudowane radio cyfrowe DAB+

Wbudowany tuner DAB+ wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię cyfrową, aby zapewnić odbiór sygnału radiowego o wyjątkowej, pozbawionej szumów jakości dźwięku. DAB+ oferuje również wiele innych zalet w porównaniu z tradycyjnym radiem FM: można wybierać spośród znacznie szerszej gamy stacji radiowych, a po wstępnym skanowaniu stacji łatwo wybrać żądany kanał z alfabetycznej lub gatunkowej listy dostępnych stacji.

Stacja Alpine INE-F904D

Kamera Drive-Assist i wyświetlacz czujnika parkowania

Alpine oferuje szeroką gamę kamer skierowanych do przodu i do tyłu, w tym kamery z możliwością wyboru kątów widzenia. Do urządzenia INE-F904D można łatwo podłączyć te kamery, jak również czujniki parkowania pojazdu (wymaga opcjonalnie dostępnego interfejsu CAN).

Stacja Alpine INE-F904D

Pozostań w kontakcie na drodze

Alpine Halo9 Navi pozwala Ci pozostać w kontakcie na drodze. Możesz korzystać z nawigacji online, komunikacji i usług strumieniowych na 9-calowym ekranie dotykowym w bezpieczny i wygodny sposób podczas jazdy.

Stacja multimedialna Alpine INE-F904D

Współpracuje z Apple CarPlay

Wystarczy podłączyć iPhone'a do portu USB w Alpine Halo9 i uruchomić Apple CarPlay, aby komunikować się, nawigować i bawić się ulubionymi aplikacjami na smartfony. Większość aplikacji jest zoptymalizowana przez Siri, dzięki czemu możesz mieć oczy szeroko otwarte na drogę. Apple CarPlay jest kompatybilny z iPhone'em 5 i nowszymi modelami. Poniżej przedstawiamy mały wybór polecanych aplikacji Apple CarPlay kompatybilnych z iPhonem 5 i nowszymi.

Stacja multimedialna Alpine INE-F904D

Współpracuje z systemem Android Auto

Android Auto został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi, zintegrowanym elementom sterującym na kierownicy i nowym, wydajnym funkcjom głosowym, został zaprojektowany tak, aby zminimalizować rozpraszanie uwagi, dzięki czemu można skupić się na drodze. Android Auto automatycznie dostarcza użytecznych informacji i układa je w proste karty, które pojawiają się dokładnie wtedy, gdy są potrzebne. Poniżej przedstawiamy mały wybór polecanych aplikacji kompatybilnych z systemem Android Auto.

Stacja multimedialna Alpine INE-F904D

Sygic

Aplikacja poprowadzi Cię bezpiecznie do celu nawet bez połączenia z Internetem. Sygic zawiera wysokiej jakości mapy 3D. Regularne aktualizacje map i aplikacji są bezpłatne. Dzięki systemowi Sygic GPS Navigation można łatwo uniknąć ruchu ulicznego lub znaleźć najlepsze miejsce parkingowe. Na stacjach benzynowych dostępne są również aktualne informacje o cenach paliw. A także unikniesz przekraczania dozwolonej prędkości i ostrzeżeń o fotoradarach (obecnie dostępne tylko dla Apple CarPlay).

Stacja multimedialna Alpine INE-F904D

Google Maps

Na mapie zaznaczono ponad 220 krajów i terytoriów oraz setki milionów przedsiębiorstw i miejsc na mapie. Uzyskaj nawigację GPS w czasie rzeczywistym z widokiem satelitarnym, informacjami o ruchu drogowym i tranzycie oraz poznaj lokalne dzielnice, wiedząc, gdzie można jeść, pić i jechać - niezależnie od tego, w jakiej części świata się znajdujesz.

Stacja multimedialna Alpine INE-F904D

Waze

Waze to kolejna bardzo popularna, społecznościowa aplikacja nawigacyjna. Zawsze wiesz, co się dzieje na drodze. Nawet jeśli znasz drogę, Waze mówi Ci natychmiast o ruchu drogowym, budowie, policji, wypadkach i innych sprawach. Jeśli na Twojej trasie jest zły ruch, Waze zmieni go, aby zaoszczędzić Ci czasu.

Stacja multimedialna Alpine INE-F904D

Spotify

Spotify to najlepszy sposób na słuchanie muzyki i podcastów. Wyszukaj dowolny utwór, wykonawcę lub album i słuchaj za darmo. Twórz i udostępniaj playlisty. Zbuduj swoją największą, najlepszą jak dotąd kolekcję muzyczną. Zainspiruj się osobistymi rekomendacjami i przygotuj gotowe playlisty do wszystkiego.

Stacja multimedialna Alpine INE-F904D

Radio TuneIn

"Alpine Halo9" jest kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto. Daje to użytkownikom smartfonów niezwykle intuicyjny sposób wykonywania połączeń, korzystania z nawigacji, słuchania muzyki i dostępu do wiadomości za pomocą jednego słowa lub dotyku. Możesz nawet cieszyć się Spotify, radiem internetowym lub podcastami, będąc w drodze, aby cieszyć się prawdziwie połączonym doświadczeniem.

Stacja multimedialna Alpine INE-F904D

Kalendarz (Apple CarPlay)

Nowa aplikacja do kalendarza pozwala zobaczyć swój plan dnia w prostym i dobrze zorganizowanym formacie.

Tuner

 • Ustawienia pamięci: Stacje zaprogramowane (FM: 12 / MW: 6 / LW: 6)
 • Pamięć: Auto Memory
 • Tryb wyszukiwania: Wybór lokalny / DX-owy
 • Funkcje RDS: PI, PS, AF, TA, TP, PTY, WIADOMOŚCI, TEKSTY RADIOWE
 • DAB+ Wbudowany tuner
 • DAB+/DMB Obsługiwane
 • Serwis pokazów slajdów DAB+
 • DLS (Dynamic Label Service)
 • Usługi DAB Następujące
 • RDS Awaryjne (jeśli dostępne)
 • Service Preset: 18 Pamięć zaprogramowana
 • Auto Ensemble/Service Memory
 • Funkcja wyszukiwania usług
 • Funkcja wyszukiwania PTY
 • Funkcja wyszukiwania alfabetycznego
 • Wybór źródła zasilania anteny

BLUETOOTH®

 • Wbudowany moduł BLUETOOTH®
 • Technologia mowy szerokopasmowej (Wide Band Speech Technology)
 • HFP (profil Hands-Free Profile) Kompatybilny
 • Streaming Music: Zgodność A2DP (Advanced Audio Distribution Profile)
 • Transmisja strumieniowa Sterowanie muzyką: AVRCP (profil pilota audio/wideo) Ver.1.5 Kompatybilny
 • Połączenie: Obsługiwane SSP (proste bezpieczne parowanie)
 • Indywidualne połączenie profilowe Telefon głośnomówiący i przesyłanie strumieniowe muzyki
 • Książka telefoniczna: Synchronizacja Książki Telefonicznej
 • Szybkie wybieranie numeru: 4 Pamięć ustawień (na telefon)
 • Wielokrotna rejestracja numeru telefonu: 5 Numery telefonów mogą być przechowywane dla jednej nazwy
 • Wyświetlanie historii połączeń: Połączenia wychodzące / Połączenia przychodzące / Połączenia nieodebrane
 • Regulacja poziomu głośności mowy: Możliwa dla głośności wychodzącej i przychodzącej
 • Wskaźnik siły sygnału
 • Wskaźnik poziomu baterii
 • Menu Wybór języka: 24 Języki
 • Możliwość aktualizacji oprogramowania sprzętowego
 • Mikrofon w zestawie
 • Made for iPod® / iPhone®

Połączenie: KCU-471i Wymagany (sprzedawany oddzielnie)

 • Dostępne wybory: Lista odtwarzania / Artysta / Album / Piosenka / Podcast / Gatunek / Kompozytor / Audiobook
 • Wyszukiwanie alfabetyczne
 • Wyświetlacz dzieł sztuki
 • Direct Up / Down: Playlist / Artist / Album / Genre / Composer
 • M.I.X. (Shuffle) Play: Song, Albums, All
 • Powtórzyć
 • Ładowanie akumulatorów  
 • Współpraca z Apple CarPlay (wymaga telefonu iPhone z funkcją CarPlay)
 • Działa z systemem Android Auto (wymaga smartfonu z włączoną funkcją Android Auto)

Funkcje nawigacyjne

 • Okładka mapy: 46 krajów (Europa Zachodnia i Wschodnia) wg map TomTom
 • 3 lata bezpłatnej aktualizacji map
 • Menu Język: 29 języków
 • Język poleceń głosowych: 29 języków poleceń głosowych, 15 języków poleceń głosowych Text-to-Speech (TTS)
 • Zaawansowane wyszukiwanie adresów
 • Wyszukiwanie po kodzie pocztowym
 • Bezpłatne wyszukiwanie formularzy
 • Nazwa częściowa Wyszukiwanie
 • Zaawansowane funkcje POI
 • Smart Routes: Smart Routes wykorzystujące historyczne schematy ruchu
 • Zaawansowane planowanie trasy
 • Eco Route Search
 • 7 Zalecenie dotyczące trasy alternatywnej
 • Zaawansowany tryb TMC
 • Tryb wyświetlania mapy: Nagłówek 2D w górę, Północ 2D w górę, 3D
 • Tryb 3D City: Wyświetlanie budynków/ ikon 3D
 • Wyświetlanie mapy wysokości: Mapy 3D z trybem wysokościowym
 • Widok skrzyżowań autostrad 3D: Widok skrzyżowania z drogowskazem
 • Sugestia dotycząca pasa napędowego
 • Tryb tunelowy
 • Tryb autostrady
 • Miksowanie wskazówek głosowych
 • Text-to-Speech
 • Bezpośrednie połączenie telefoniczne z danych POI
 • 3 Czujniki pozycjonowania: GPS / szkło, żyroskop, impuls prędkości pojazdu

Podłączenie nośnika USB

 • Złącze USB: Dołączony kabel przedłużający USB
 • Odtwarzanie muzyki: Zgodność z FLAC/MP3/WMA/AAC
 • Odtwarzanie wideo: Kompatybilny z MP4
 • Wyszukiwanie nazw plików / folderów
 • Tag Wyszukiwanie informacji
 • Folder w górę / w dół
 • M.I.X. Random Play
 • Powtórzyć

Strojenie dźwięku

 • Silnik basowy SQ
 • Bass Engine™ Pro
 • Regulacja poziomu głośności subwoofera
 • Wybór fazy subwoofera
 • Wyjście wstępne wysokiego napięcia 4V
 • Equalizer: Flat, Pops, Rock, Aktualności, Jazz, Taniec elektryczny, Hip Hop, Łatwe słuchanie, Kraj, Klasyczny
 • Podwójny korektor parametryczny HD EQ (9-pasmowy korektor parametryczny przód/tył)
 • 6 Kanałowa cyfrowa korekta czasu
 • Ustawienie zwrotnicy cyfrowej
 • Indywidualne ustawienia dźwięku według typu samochodu
 • MediaXpander HD
 • Ustawienie poziomu głośności aplikacji
 • Pobieranie danych dotyczących ustawień dźwięku
 • Łatwe dostosowywanie dźwięku krok po kroku
 • Alpine TuneIt App gotowy

Ogólne

 • Wyjście zasilania: 4 x 50 W wzmacniacz dużej mocy
 • Zaawansowany układ scalony mocy
 • Wyświetlacz: 9-calowy pojemnościowy wyświetlacz WVGA wysokiej rozdzielczości
 • Białe podświetlenie LED System podświetlenia
 • Typ sterowania: Dotknij, przeciągnij, przesuń
 • Funkcja "My Favorites
 • Automatyczna zmiana ustawień dla 2 użytkowników
 • AUX-In: 1 A/V Wejście AUX (3,5 mm mikrowtyczka)
 • Funkcja zdalnego sterowania z kierownicy
 • Interfejs wyświetlacza pojazdu Gotowy (połączenie UART)
 • Podłączenie kamery i wbudowane elementy sterujące dla kamer wieloekranowych
 • Regulacja linii prowadzącej kamery
 • Wyświetlanie obrazu z kamery wstecznej Automatyczne uruchamianie
 • Język menu: 24 języki (dla AV / Bluetooth),
 • Zegar
 • Ściemniacz automatyczny
 • Kod bezpieczeństwa przeciwkradzieżowego
 • Możliwość aktualizacji oprogramowania sprzętowego
 • Zdalne włączanie
 • Wejście HDMI (wymagane specjalne złącze HDMI firmy Alpine)
 • Start-Stop silnika nienaruszony

Ekran

 • Rozmiar ekranu: 9-calowy pojemnościowy WVGA
 • Typ LCD: Przezroczysty typ TN LCD
 • System operacyjny: Aktywna matryca TFT
 • Liczba elementów obrazowych: 1,152,000 pikseli (800 x 3 x 480)
 • System oświetlenia: Białe oświetlenie LED Podświetlenie
 • Efektywna liczba elementów obrazowych: 99.99%
 • System kolorystyczny: NTSC, PAL

Maksymalna moc wyjściowa: 4 x 50 W

Tuner FM

 • Zakres strojenia: 87,5 - 108,0 MHz
 • Mono Czułość użytkowa: 8,1 dBf (0,7 µV / 75 omów)
 • 50dB Czułość tłumienia: 12 dBf (1,1 µV / 75 omów)
 • Selektywność kanału alternatywnego: 80 dB
 • Stosunek sygnału do szumu: 65 dB
 • Separacja Stereo: 35 dB
 • Współczynnik wychwytywania: 2 dB

MW Tuner

 • Tuning Range: 531 - 1,602 kHz
 • Czułość użytkowa (norma IEC): 25,1 µV / 28 dBf

Tuner LW

 • Tuning Range: 153 - 281 kHz
 • Czułość użytkowa (norma IEC): 31,6 µV / 30 dBf

USB

 • Wymagania USB: USB 2.0
 • Max. Zużycie energii: 1,500 mA (obsługa CDP)
 • Klasa USB: Klasa pamięci masowej, odtwarzanie z urządzenia
 • System plików: FAT 16/32
 • Dekodowanie MP3: MPEG-1/2 Warstwa AUDIO-3
 • Dekodowanie WMA: Windows Media™ Audio
 • Dekodowanie AAC: Plik w formacie ACC-LC ′′.m4a′′.
 • Dekodowanie FLAC
 • Liczba kanałów: 2-kanałowy (Stereo)
 • Frequency Response: 5 - 20k Hz ±1 dB *częstotliwość Reakcja może się różnić w zależności od oprogramowania enkodera/prędkości bitów.
 • Całkowite zniekształcenia harmoniczne (przy 1kHz): 0,008%.
 • DynamicRange (przy 1kHz): 95 dB
 • Stosunek sygnału do szumu: 100 dB
 • Separacja kanałów (przy 1kHz): 85 dB

GPS / Glonass

 • Dołączona antena nawigacyjna GPS / kompatybilna z szybą szklaną

BLUETOOTH®

 • Wersja BLUETOOTH®: Bluetooth V2.1+EDR
 • Moc wyjściowa: +4 dBm Max. (Klasa mocy 2)
 • HFP (Hands Free Profile)
 • OPP (Object Push Profile)
 • PBAP (profil dostępu do książki telefonicznej)
 • HSP (Head Set Profile)
 • A2DP (Advanced Audio Distribution Profile)
 • AVRCP (Audio/Video profil pilota zdalnego sterowania)
 • SPP (profil portu szeregowego)

Strojenie dźwięku

 • Regulacja poziomu głośności subwoofera: 0 do +15
 • Ustawienie fazy subwoofera: 0° lub 180°
 • SILNIK PODSTAWOWY SQ: 5Mode, Poziom 0 do +6
 • HighPassFilter: 20 / 25 / 31,5 / 40 / 50 / 63 / 80 / 100 / 125 / 160 / 200 Hz
 • HighPassFilter (Slope): Wyłączony / -6 / -12 / -18 / -24 dB/oct.
 • HighPassFilter (wzmocnienie): -12 do 0 dB
 • LowPassFilter: 20 / 25 / 31,5 / 40 / 50 / 63 / 80 / 100 / 125 / 160 / 200 Hz
 • LowPassFilter (Slope): Wyłączony / -6 / -12 / -18 / -24 dB/oct.
 • LowPassFilter (wzmocnienie): -12 do 0 dB
 • Korekta czasowa: 0.0 - 9.9ms (krok 0.1ms)
 • Podwójny korektor HD EQ przód + tył
 • Korektor parametryczny (pasmo 1): 20 - 100 Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 2): 63 - 315 Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 3): 125 - 500 Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 4): 250 - 1k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 5): 500 - 2k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 6): 1k - 4k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 7): 2k - 7,2k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 8): 5,8k - 12k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 9): 9k - 20k Hz
 • Korektor parametryczny (Wzmocnienie): -14 do +14
 • Ustawienie poziomu głośności aplikacji: -14 do +14

Sekcja HDMI

 • Format wejściowy 480p / 720p

Ogólne

 • Zapotrzebowanie na moc: 14.4 V. DC (dozwolone 11-16V)
 • Napięcie wyjściowe wstępne (przed obcięciem): 4 V / 10k omów
 • Maksymalny kąt montażu: 30°

Wymiary

 • Rozmiar: Obudowa 1DIN i 9-calowy pojemnościowy ekran dotykowy
 • Rozmiar obudowy (szer. x wys. x głęb.) mm: 178 x 50 x 160 mm
 • Wielkość części nosowej (szer. x wys. x gł.) mm: 235,2 x 152,2 x 19 mm
Data sheet
INE-F904D
New product
4958043622559
You might also like
chat Comments (1)