List of products by brand AIRTEC Motorsport

AIRTEC Motorsport, z siedzibą w Essex, rozpoczął produkcję akcesoriów do wydajnych modeli Forda w 2002 roku.

W ciągu następnych 17 lat marka AIRTEC stała się jednym z najbardziej popularnych producentów części zamiennych w Wielkiej Brytanii, który obecnie opracował ponad 1000 konkretnych produktów, obsługując ponad 20 różnych producentów samochodów, a także dostarczając szereg części zamiennych za pośrednictwem naszych uznanych partnerów.

Obecnie co roku wysyłamy ponad 20.000 zamówień do krajów na całym świecie, a także oferujemy usługi montażu w naszym warsztacie.

Wszystkie nasze wysokowydajne chłodnice międzystopniowe, chłodnice, zestawy indukcyjne i części eksploatacyjne zostały zaprojektowane i opracowane przez nasze własne zespoły rozwojowe i produkcyjne w siedzibie głównej w Wielkiej Brytanii.

Każdy z naszych produktów został przetestowany w warunkach rzeczywistych, zarówno na drodze, jak i na torze wyścigowym, i przez lata sprawdzony w sportach motorowych.

Jak zawsze, nasz zespół nadal dąży do tego, aby jak najlepiej wykorzystać swoje możliwości za konkurencyjną cenę, a w każdym produkcie AIRTEC, który tworzymy, widać naszą silną pasję do projektowania i osiągów.