legend
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

W sprawie dostępności wyślij do nas e-mail na adres info@rpmotorsport.pl

Innovate LC-2 Szerokopasmowa sonda AFR z modułem 3877

Ewolucja najpopularniejszego na świecie samodzielnego cyfrowego kontrolera O2, Innovate Motorsports LC-2, opiera się na dziedzictwie LC-1, dodając prostotę i najnowocześniejszą technologię.

zł899.00 (tax incl.) zł730.89 (tax excl.)
Tax included Realizacja 2-4 dni
check Ograniczona dostępność. Przed zakupem zapytaj.

Last time this product was added to a cart: 2020-09-17

You must be logged, to have ability to negotiate price

Bezpieczne płatności PayU oraz szyfrowane połączenie SSL
Darmowa dostawa już od 499 pln. Przesyłki nadajemy również w paczkomatach Inpost.
14 dni na zwrot
Description

Kontroler sondy szerokopasmowej Innovate LC-2 to całkiem nowa i udoskonalona wersja jednego z cieszącego się wielką popularnością kontrolera LC-1. Nowa wersja wyposażona została w wydajny i niezwykle precyzyjny system DirectDigital?, dzięki któremu kontroler dostarcza informacje z bardzo dużą dokładnością niespotykaną nigdy wcześniej. Wszelkie pomiary są wykonywane w  100% cyfrowo, co również zwiększa precyzje działania urządzenia i pozwala większą kontrolę zachodzących procesów. Sonda AFR posiada dwa złącza, za pomocą których możliwe jest połączenie jej z komputerem, zewnętrznym ECU (standalone, piggy back) lub zegarami.

Główną zaletą szerokopasmowej sondy Innovate LC-2 z modułem 3877 jest to, że dzięki pobieraniu szczegółowych danych na temat współczynnika AFR zyskujesz pewność, że Twój silnik pracuje na optymalnie dobranej mieszance, a  maksymalna moc jest generowana w sposób bezpieczny i kontrolowany. Jest to cecha, którą bardzo ciężko znaleźć w innych tego typu urządzeniach.

Główne cechy zestawu Innovate LC-2:

  • zastosowanie wielokrotnie nagradzanej i nowoczesnej technologii cyfrowego pomiaru DirectDigital? (dokładność AFR +/- 0.007)
  • kompatybilność ze wszystkimi  obecnie dostępnymi rodzajami paliw
  • funkcja kalibracji czujnika pozwalająca na uzyskanie najlepszej możliwej dokładności pomiaru
  • informujące o pracy urządzenia zintegrowane diody LED
  • dwa analogowe wejścia 0-5V
  • możliwość połączenia z Innovate MTS


Do szerokopasmowej sondy AFR Innovate LC-2 dodatkowo dołączony jest niezwykle funkcjonalny program Logworks, który daje możliwość śledzenia zmieniających się w czasie rzeczywistym danych na podłączonym, ekranie zewnętrznym.*

*Urządzenie nie jest wyposażone w wyświetlacz. Odczyt wartości może być wyświetlony na ekranie laptopa lub komputera stand-alone, do którego podłączone jest urządzenie. 

Data sheet
INO-3877
chat Comments (0)