Dedykowane Volkswagen

Dedykowane Volkswagen

W kategorii dedykowanych produktów dla marki Volkswagen znajdziesz to wszystko, co niezbędne jest do przyjemnej, a zarazem bezpiecznej jazdy. W tej kategorii znajdują się produkty, dzięki którym stworzymy spersonalizowane centrum rozrywki. Podczas jazdy możemy cieszyć się ulubioną muzyką najwyższej jakości, czy też korzystać z niezawodnej i zweryfikowanej nawigacji GPS. Pasażerowie pojazdu mogą bez ograniczeń odtwarzać różnego typu piki multimedialne, dzięki czemu nawet najdłuższa trasa przebiegnie o wiele szybciej. Zróżnicowany asortyment ułatwia znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie. Nasza oferta to doskonała opcja dla osób,które planują profesjonalny tuning swojego Volkswagena. Marka Alpine Style już od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Użytkownicy cenią ją przede wszystkim za ponadprzeciętną funkcjonalność oraz niezawodność. Nasz tuning sklep oferuje m.in. dedykowane odtwarzacze audio, anteny DAB, rozdzielacze sygnału, stacje bezprzewodowego ładowania, stacje multimedialne, a także wiele więcej. Posiadamy nie tylko różnorodne urządzenia, ale również profesjonalne akcesoria, które umożliwiają bezproblemowy i szybki montaż. Jest to spore udogodnienie, gdyż wszystkie potrzebne elementy można zakupić w jednym miejscu.

Seria Volkswagen Alpine Style powstała z myślą o osobach, które stawiają na wygodę oraz nieprzeciętną rozrywkę. Wielką popularnością cieszą się oczywiście stacje multimedialne - są one dedykowane konkretnym modelom marki Volkswagen, więc warto o tym pamiętać podczas podejmowana decyzji o zakupie. Stacje są dopasowane do konkretnych samochodów, dzięki czemu nie wymagają dodatkowych modyfikacji. Działają natychmiast po podłączeniu. Proponowane stacje multimedialne posiadają duże i czytelne ekrany. Umożliwiają przesyłanie plików z pamięci masowej USB, czy też poprzez model Bluetooth. Są przystosowane do sterowania za pomocą przycisków znajdujących się na kierownicy, co również stanowi wielką zaletę.
Volkswagen Alpine Style to także nowoczesne stacje do ładowania bezprzewodowego. Są one kompatybilne z niemal wszystkimi popularnymi smartfonami. Wystarczy jedynie położyć telefon na stację, aby rozpocząć proces ładowania. Nie potrzebujemy żadnego dodatkowego okablowania, co stanowi niewątpliwy plus.
W tej kategorii można znaleźć również dedykowane odtwarzacze audio. Z pewnością usatysfakcjonuje to miłośników perfekcyjnego brzmienia, które będzie pozbawione zniekształceń i innych wad. Wielką zaletą jest również intuicyjny montaż i konfiguracja.