Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria do użytku kosmetyków samochodowych nie tylko zwiększają komfort pracy, ale także pełnią funkcję ochronną. Dzięki nim możliwe jest osiągnięcie pożądanego poziomu ergonomii. Przydadzą się nie tylko profesjonalistom, ale również osobom, które planują kompleksową pielęgnację karoserii lub wnętrza pojazdu. Zapewniamy zróżnicowany asortyment, a więc mamy pewność, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W tej kategorii znajdują się m.in. magiczne gąbki, rękawice, szczotki, aplikatory piankowe, pędzle, ściereczki z mikrofibry, bloki i pady polerskie, torby do przechowywania kosmetyków samochodowych, a także wiele innych. Warto podkreślić, że oferta jest stale rozbudowywana.

Aplikatory do nakładania wosku

Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się aplikatory do nakładania i rozprowadzania wosku. To poręczne akcesoria, dzięki którym można uniknąć zacieków i innych nieestetycznych śladów. Stawiając na produkty renomowanych marek można mieć pewność, że świetnie spełnią swoje zadanie. Nie trzeba obawiać się niespodziewanego uszkodzenia aplikatora, który nie nadawałby się do dalszego użytku. Jest to niezbędny element do tego, aby preparat został nałożony na całą powierzchnię karoserii pojazdu. Ponadto, umożliwia on kontrolę nad grubością powłoki.

Maszyny i akcesoria polerskie

Asortyment naszego sklepu internetowego spełni oczekiwania zawodowców, którzy na co dzień zajmują się detailingiem samochodowym. Proponujemy niezawodne i wielokrotnie przetestowane maszyny polerskie umożliwiające wygładzenie powierzchni karoserii. Można u nas również zakupić akcesoria polerskie, które są proste i bezproblemowe w użytku. Wydają się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla laików, którzy nie chcą przypadkowo uszkodzić lakieru pojazdu. Nie masz pojęcia, jaki wariant będzie dla Ciebie odpowiedni? Nic nie szkodzi! Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą obsługą, a otrzymasz niezbędne wsparcie zakupowe.

Gąbki do czyszczenia bez detergentów

Prawdziwym hitem sprzedażowym stały się tzw. magiczne gąbki, które umożliwiają czyszczenie bez użycia detergentów. Rewelacyjnie sprawdzają się podczas codziennego sprzątania samochodu. Wystarczy jedno przetarcie powierzchni, aby pozbyć się nawet głęboko osadzonych zabrudzeń! Działanie omawianych akcesoriów do czyszczenia auta warto ocenić samodzielnie. Niewielki produkt może poradzić sobie nawet z trudnymi w usunięciu zanieczyszczeniami kokpitu czy karoserii.

Torby na kosmetyki samochodowe

W tej kategorii znajdują się także pojemne oraz wytrzymałe torby, który są przeznaczone do przechowywania kosmetyków i akcesoriów samochodowych. To doskonały pomysł na prezent dla miłośników detailingu, ale nie tylko! Posiadane wyposażenie dobrze jest uporządkować, tak aby nie dopuścić do np. rozlania się środków czyszczących. Torba przyda się także tym, którzy posiadają kilka pojazdów. Wystarczy jedynie wrzucić ją do bagażnika auta, aby wszystkie potrzebne artykuły zabrać ze sobą. Każde zamówienie realizujemy w możliwie najkrótszym terminie, co ma szczególne znaczenie dla tych, którzy chcą uniknąć długiego czasu oczekiwania na zamówienie.