Zestaw instalacyjny iLX-702D do Alfa Romeo Giulietta

W sprawie dostępności wyślij do nas e-mail na adres info@rpmotorsport.pl

Zestaw instalacyjny iLX-702D do Alfa Romeo Giulietta

Ten 7-calowy zestaw instalacyjny do modelu Alfa Romeo Giulietta z roku 2013 i młodszych pozwala łatwo zainstalować radioodtwarzacze Alpine iLX-702D i INE-W710D.

999,00 zł
Brutto Zapytaj o dostępność
 Produkt na zamówienie
Zestaw instalacyjny iLX-702D do Alfa Romeo Giulietta

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

Ocena
Ocena
Ocena
Ocena
Ocena
ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0
  • Bezpieczne płatności PayU oraz szyfrowane połączenie SSL Bezpieczne płatności PayU oraz szyfrowane połączenie SSL
  • Darmowa dostawa już od 499 pln. Przesyłki nadajemy również w paczkomatach Inpost. Darmowa dostawa już od 499 pln. Przesyłki nadajemy również w paczkomatach Inpost.
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Opis

Ten zestaw zawiera wszystkie wymagane elementy instalacji, takie jak wiązka przewodów, interfejs magistrali CAN, wsporniki instalacyjne, adapter anteny z zasilaniem fantomowym, adapter zasilania quadlock i panel wykończeniowy.

Interfejs CAN umożliwia sterowanie ustawieniami pojazdu z jednostki Alpine, podobnie jak w oryginalnym systemie. Dzięki temu instalacja jest znacznie łatwiejsza i umożliwia korzystanie z przycisków sterowania na kierownicy i wyświetlacza informacji o pojeździe za pomocą produktu Alpine.

Zawiera również adapter, który łączy oryginalny port USB / AUX Alfa Romeo na desce rozdzielczej z systemem Alpine, aby utrzymać te przydatne złącza.

KIT-7AR-940 w połączeniu z nowymi iLX-702D i INE-W710D zapewnia najnowszą kompatybilność z mediami, DAB +, możliwość nawigacji online i audiofilską jakość dźwięku Alpine, umożliwia korzystanie z systemu Android Auto i Apple CarPlay na 7-calowym ekran dotykowy o rozdzielczości. INE-W710D, dodatkowo oferuje nawigację krawędzi tnącej, w tym nawigację za pomocą strzałek po kolei na wyświetlaczu wielofunkcyjnym.

Zaprojektowany dla Alfa Romeo Giulietta

KIT-7AR-940 został zaprojektowany wyłącznie w celu dopasowania do Alfa Romeo Giulietta od 2013 r. I nowszej, która miała oryginalny system U-Connect. Alpine Audio Video Navigation Systems należy kupić oddzielnie.

Obsługuje podstawowe funkcje oryginalnych przycisków sterujących kierownicy Alfa Romeo Giulietta

System Alpine jest podłączony do przycisków sterowania kierownicą Alfa Romeo Giulietta. Oznacza to, że nie tracisz tej wygodnej funkcji podczas aktualizacji do Alpine i będziesz miał kontrolę nad głośnością, telefonem (włączanie / wyłączanie haka), ścieżką audio do przodu / do tyłu i wieloma innymi poleceniami. Możesz nawet aktywować asystenta głosowego podłączonego smartfona.

Zachowaj oryginalne wejścia USB / AUX swojego Alfy Romeo Giulietta

Dołączony adapter USB / AUX utrzymuje funkcjonalność gniazd na desce rozdzielczej.

Alfa Romeo Giulietta - Ustawienia pojazdu

Interfejs zawarty w zestawie tłumaczy sygnały CAN-BUS, zapewniając całą moc potrzebną do obsługi systemu, sygnał cofania opcjonalnej kamery cofania. Umożliwia również dostęp do menu ustawień pojazdu bezpośrednio z menu dotykowego. Jeśli czujniki parkowania są obecne, dźwięk jest utrzymywany, a czujniki wyświetlane na wyświetlaczu Alpine.

Tylna kamera

Kamera cofania to świetny sposób na ułatwienie manewrów parkowania. KIT-7AR-940 pozwala zobaczyć zarówno czujniki parkowania, jak i tylną kamerę (jeśli jest podłączona) na jednym ekranie. Dzięki interfejsowi KCX-C250MC będzie można mieć kamerę przednią i tylną, także w modelach wielopunktowych, HCE-C2100RD i HCE-C2600FD).

Kompatybilny z Alfa Romeo Giulietta - Interfejs zdalnego sterowania na kierownicy z konwersją CAN na analogową i ekranami OPS (Optical Parking Sensor) i obsługą SIRI.

Zawartość KIT-7AR-940:

  •     Zestaw instalacyjny do Alfa Romeo Guiletta (typ 940)
  •     Zawiera pilot zdalnego sterowania na kierownicy, wiązkę przewodów, wsporniki instalacyjne i płytkę wykończeniową
  •     Zawiera adapter quadlock mocy
  •     Zawiera adapter antenowy z zasilaniem fantomowym
  •     Zawiera adapter USB / AUX do oryginalnego portu Alfa Romeo USB / AUX

Opis

KIT-7AR-940
Nowy produkt

Zobacz także