Dowiedz się więcej o naszej firmie

Dlaczego możesz mi zaufać?

Nazywam się Łukasz Mirkowski. Z tematyką tuningu jestem związany od najmłodszych lat, dzięki mojemu tacie, który był blacharzem i mechanikiem. Ja jako już małe dziecko biegałem po warsztacie i starałem się we wszystkim pomagać. Jak zrobiłem się trochę starszy, postanowiłem połączyć swoją pasję do samochodów z pracą. Przez wiele lat pomagając innym, ale też budując swoje auta, nabyłem dużego doświadczenia w tematyce mechaniki samochodowej i tuningu. Możesz kojarzyć niektóre z moich aut, takich jak choćby czerwona Honda CRX Del sol, biała Honda Civic Ferio VTi, lub dwie nietypowe Hondy Shuttle z napędem na cztery koła.

Oprócz nieustannego rozwijania i udoskonalania działalności mojej firmy, staram się bardzo aktywnie spędzać czas wolny. Oczywiście wciąż uwielbiam spotykać się ze znajomymi po to, by obcować z kolejnymi projektami tuningowymi, wymieniać spostrzeżenia, wsłuchiwać się w genialne brzmienie uwolnionych wydechów, widlastych ósemek, czy też sportowych układów dolotowych, lub zaworów upustowych. Jednak często też uciekam do mojej innej słabości, wraz z największą miłością mojego życia - moją żoną, Magdą. Dokąd? W góry. Turystyka górska, to moja druga po motoryzacji ogromna pasja, która pozwala mi oderwać się od codzienności, zamknąć na moment we własnym świecie, wziąć głęboki oddech i uśmiechnąć się do siebie czując obecność naszych majestatycznych gór. To daje nam wspólnie z żoną niesamowitą energię. Energię tak dużą, że w ostatnich latach udało mi się zaangażować także w bardziej ambitne projekty sportowe, takie jak półmaratony i maratony, zarówno jako biegacz, jak i na rowerze górskim. Współzawodnictwo i zdrowa rywalizacja zawsze w duchu fair play. Wszystko to daje mi dodatkową radość w życiu i pozwala spełniać w coraz to innych dziedzinach życia. W zdrowym ciele, zdrowy duch, a w dobrze przygotowanym samochodzie, spełniony i zadowolony kierowca.W 2006 roku założyłem własną działalność gospodarczą i zająłem się sprzedażą i doradztwem w zakresie części i tuningu samochodowego. Jednym z owoców okazał się sklep tuningowy Rpmotorsport.pl. Postanowiłem, iż oferta mojego sklepu będzie skierowana do szerokiej grupy klientów. Tak więc w moim sklepie można znaleźć towary z różnych dziedzin i do różnych marek oraz modeli samochodów. Począwszy od akcesoriów samochodowych, dodatkowych koni mechanicznych, polepszenia przyspieszenia, poprzez poprawę przyczepności, bezpieczeństwa, a skończywszy na wyglądzie wizualnym auta. Stawiam przede wszystkim na najwyższą jakość towarów oraz obsługi klienta. W sklepie tuningowym RPMotorsport.pl kieruję się zasadą Twojej satysfakcji. Dzięki temu możesz być pewien, że towar zakupiony w sklepie jest najwyższej jakości. Asortyment cały czas się powiększa i urozmaica tak, aby każdego dnia zadziwiać i uszczęśliwiać moich klientów. Dokładam wszelkich starań, aby Twoje wymagania zostały spełnione.

Sklep tuningowy RPMotorsport.pl przez te wszystkie lata pozyskał sobie wielu sprzymierzeńców są to firmy, fora tematyczne, kluby, między innymi: VTG, Diagtronik, Master`s tuning, JDM Option, HondaTech, Racingforum.pl, Civic Klub PL, A3-Club.net, Moto Południe, Japan Elite, 2Speed, Tylko JEEP Klub Polska, oraz wiele innych.

Dziękuję za zainteresowanie moim sklepem internetowym RPMotorsport.pl i życzę udanych zakupów. Mam nadzieję, że spełniłem Twoje oczekiwania i będę wdzięczny, jeśli polecisz mnie swoim znajomym. Twoje auto jest w dobrych rękach.

Zapraszam do zapoznania się tylko z niektórymi artykułami.


"Ekstrawagancja" czyli 2 x Honda shuttle by RPM
Wszystkomający Mitsubishi Lancer EvolutionSolniczka czyli Honda CRX Del Sol