Koszty wysyłki i zwroty

Wysyłka

Jeśli nie uzgodniliśmy inaczej obowiązują poniższe zasady:
 
Przesyłka na koszt odbiorcy:
Wysyłka kurierem przy przedpłacie przelewem tradycyjnym lub płatności PayU 21 zł brutto,

Wysyłka za pośrednictwem firmy Inpost (paczkomaty*) 14,99 zł brutto Wysyłka za pobraniem możliwa tylko dla marek: Alpine, Magnaflow, Focal. Koszt wysyłki za pobraniem wynosi 32 pln brutto.

Zasady darmowej wysyłki:

Wysyłka na nasz koszt przy przedpłacie i kwocie zamówienia minimum 500 zł brutto

Ceny wysyłek dotyczą standardowego nadania od poniedziałku do piątku (dni robocze).

Wysyłka za granicę jest możliwa, po wcześniejszym ustaleniu szczegółów ( info@rpmotorsport.pl ) Nadanie paczki potwierdzamy e-mailem. Jeżeli składając zamówienie byłeś zarejestrowany, to status realizacji możesz także sprawdzić logując się do naszego sklepu.

*Dotyczy rzeczy małych i średniej wielkości - maksymalne wymiary: 41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg

Zwroty

Możecie skorzystać z odstąpienia od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszliście w posiadanie rzeczy kupionej w naszym sklepie internetowym.

Poinformuj nas wcześniej (adres e-mail info@rpmotorsport.pl) o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, który znajdziesz w regulaminie, jednak nie jest to obowiązkowe. Pamietaj, że ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

W przypadku felg wyprodukowanych według Twoich konkretnych specyfikacji (Blank) prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje