Wzmacniacze samochodowe

Wzmacniacze samochodowe

Doskonałej jakości wzmacniacze samochodowe to urządzenia, które zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Z pewnością usatysfakcjonują one nie tylko osoby ceniące sobie tuning. Dzięki nim można znacząco podnieść komfort oraz swobodę korzystania z samochodowego systemu muzycznego. Wzmacniacze sprawiają, że możemy delektować się każdym detalem dźwięku. Nasz tuning sklep posiada w swojej ofercie szeroki wybór modeli m.in. wzmacniacze 4 kanałowe, wzmacniacze 2 kanałowe, wzmacniacze monoblock, wzmacniacze 5 kanałowe. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Proponowane urządzenia są kompatybilne z niemal wszystkimi popularnymi markami pojazdów m.in. Audi, BMW, Citroen, Seat, Volkswagen, Mercedes, Honda, KIA, a także wiele innych. Należy podkreślić, że starannie selekcjonujemy urządzenia znajdujące się w naszej ofercie. Wybieramy wyłącznie godne zaufania marki, które cieszą się uznaniem wśród użytkowników. Aktualnie posiadamy sprzęt pochodzący od takich producentów, jak np. Alpine, JL Audio, Focal. Gwarantujemy nie tylko zróżnicowana ofertę, ale również korzystne ceny zakupu. W przypadku zamówienia o wartości przekraczającej 399 zł przesyłka kurierska gratis.

Proponowana wzmacniacze samochodowe są proste i bezproblemowe w obsłudze. Możemy sterować nimi za pomocą przycisków na kierownicy. Tego rodzaju urządzenia są rekomendowane wszystkim, którzy cenią sobie czyste i wyraziste brzmienie. Dobrej jakości wzmacniacz sprawi, że odtwarzany dźwięk będzie mocny, niezależnie od częstotliwości odtwarzanych utworów muzycznych. Modele cyfrowe zapewniają najwyższy poziom wydajności, co jest szczególnie istotne dla osób, które zwracają uwagę na najmniejszy detal dźwięku. Po wzmacniacze samochodowe sięgają w szczególności zwolennicy basu. Niskie tony wymagają odpowiedniego wsparcia. Tylko wtedy będą od wyraziste, a jednocześnie czyste i melodyjne. Użytkownik nie musi martwić się o wszelkie zakłócenia, szumy, czy też deformacje. Dźwięk pozostanie naturalny, co jest kwestią priorytetową.

Wielką zaletą proponowanych przez nas wzmacniaczy samochodowych jest zwarta budowa. Nie potrzebują one dużej ilości przestrzeni. Należy również podkreślić, że zostały one wyprodukowane z wysokiej klasy tworzyw, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. To właśnie dzięki temu są to urządzenia wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki eksploatacji. Będzie to najlepsza inwestycja na długie lata.

Proponujemy wzmacniacze 4 kanałowe, dzięki którym jakość odtwarzanego dźwięku znacząco się poprawi. Jest to idealna opcja dla osób, które pragną cieszyć się każdym detalem odtwarzanego dźwięku. Opisywane urządzenia umożliwiają bezproblemowy tuning systemu muzycznego. Nasz tuning sklep online to najwyższej klasy wzmacniacze 4 kanałowe, które zapewniają wysoka funkcjonalność oraz niezawodność.

Wzmacniacze 2 kanałowe to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla osób planujących tuning. To świetna opcja dla wszystkich, którzy pragną zwiększyć funkcjonalność samochodowego systemu muzycznego. Nasz tuning sklep posiada szeroki wybór urządzeń o rewelacyjnych parametrach. Dzięki nim osiągniemy optymalną wydajność głośników, co przekłada się na podwyższoną jakość brzmienia.

Wzmacniacze Monoblock znanych i cenionych marek zapewniają wyjątkowo szerokie pasmo przenoszenia dźwięku. Bezpośrednio przekłada się to na standard odtwarzanego brzmienia. Staje się ono mocniejsze, a zarazem pozbawione niedoskonałości. Taki tuning usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających. Nasz tuning sklep posiada funkcjonalne i żywotne wzmacniacze monofoniczne w niezwykle korzystnych cenach.

Nieprzeciętnej jakości wzmacniacze 5 kanałowe to połączenie niezawodności, wytrzymałości, a także doskonałych parametrów. Tuning systemu muzycznego wymaga fachowego doboru urządzeń. Proponowane wzmacniacze z pewnością usatysfakcjonują miłośników głębokiego basu. Nasz tuning sklep posiada w swojej ofercie wyłącznie renomowane marki. Oferowane wzmacniacze 5-kanałowe gwarantują brzmienie pozbawione wszelkich zniekształceń.

Wzmacniacz 2 kanałowy Focal FPX 2.750
1 999,00 zł
Brutto
Zapytaj o dostępność
Ocena
średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0
Focal FPX 2.750 to bardzo kompaktowy dwukanałowy wzmacniacz o mocy 2 x 250 W przy 4 Ohmach. Dzięki trybowi 2- / 1-kanałowemu, stabilności przy 2 ?, licznym ustawieniom i wyjściowym liniom, FPX 2.750 jest niezwykle wszechstronnym rozwiązaniem. Jego bardzo duża moc sprawia, że idealnie nadaje się do systemów wielokanałowych, jak i do zasilania subwoofera. Oferując wysoką moc i muzykalność, ten wzmacniacz jest idealny do uzyskania najlepszych głośników z najwyższej półki np. naszej linii Performance.
Wzmacniacz 2 kanałowy Focal FDS 2.350
1 299,00 zł
Brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ocena
średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0
Focal FDS 2.350 to 2-kanałowy wzmacniacz zapewniający moc 2 x 105 W RMS poniżej 4 Ohm. Dla idealnego dopasowania, jest wyposażony w aktywny high-pass i lowpass crossover. FDS 2.350 może konsekwentnie napędzać parę głośników lub subwoofer.
4-kanałowy wzmacniacz Alpine X-A70F
1 799,00 zł
Brutto
Zapytaj o dostępność
Ocena
średnia ocen: 5,00   |   oddane głosy: 1
Alpine przedstawia zupełnie nowe głośniki i wzmacniacze serii X. Produkty te zostały zaprojektowane i dostrojone, aby stworzyć idealne dopasowanie do niezwykle dynamicznej, realistycznej reprodukcji dźwięku i przestrzennego wrażenia dźwiękowego.Zupełnie nowe wzmacniacze serii X ustanawiają nowy standard jakości dźwięku i mocy wyjściowej w bardzo kompaktowej konstrukcji. Dostępne w konfiguracji mono, czterokanałowej i pięciokanałowej, wzmacniacze te idealnie pasują do zupełnie nowych głośników i subwooferów serii X.
Wzmacniacz 4 kanałowy Focal FPX 4.800
1 999,00 zł
Brutto
Zapytaj o dostępność
Ocena
średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0
Focal FPX 4.800 to bardzo kompaktowy czterokanałowy wzmacniacz o mocy 4x120 W RMS przy 4 Ohmach. Oferując tryb 4- / 3- / 2-kanałowy, stabilny przy 2 ? i wyposażony w aktywny crossover dla każdej pary kanałów, FPX 4.800 jest najbardziej uniwersalnym modelem w tym zakresie. Dzięki bardzo dużej mocy jest to idealny wzmacniacz do zasilania głośników przednich i tylnych lub do instalacji hi-fi z 2-kierunkowym zestawem z przodu i subwooferem. Tryby wejściowe 2- / 4-kanałowe zapewniają kompatybilność z jednostkami głównymi wyposażonymi tylko w pary linii wyjściowych. Wysoka moc i muzykalność tego wzmacniacza pozwolą Ci uzyskać najlepsze efekty dźwiękowe.
Wzmacniacz 4 kanałowy Focal FPX4.400 SQ
1 999,00 zł
Brutto
Zapytaj o dostępność
Ocena
średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0
Focal FPX 4.400 SQ to bardzo kompaktowy 4-kanałowy wzmacniacz o mocy 4 x 70 W przy 4 Ohmach. Oferując tryb 4- / 3- / 2-kanałowy, stabilny przy 2 ? i wyposażony w aktywny crossover dla każdej pary kanałów. Jest to idealny wzmacniacz do zasilania głośników przednich i tylnych lub do instalacji hi-fi z 2-drożnym zestawem z przodu i subwooferem. Tryby wejściowe 2- / 4-kanałowe zapewniają kompatybilność z jednostkami głównymi wyposażonymi tylko w pary linii wyjściowych. Moc i muzykalność tego wzmacniacza pozwolą Ci uzyskać fenomenalne brzmienie, polecamy do tego wzmacniacza głośniki Focal z linii Performance.