Subwoofery do samochodu aktywne i pasywne

Subwoofery aktywne i pasywne

Subwoofery aktywne oraz pasywne to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla osób, które stawiają na profesjonalny tuning swojego samochodu. Nasz sklep tuning posiada w swojej ofercie wyłącznie produkty najwyższej klasy, które pochodzą od znanych i cenionych marek m.in. Alpine. Zapewniamy szeroki wybór produktów, a także korzystne ceny. Proponowane subwoofery są kompatybilne z niemal wszystkimi najpopularniejszymi marami aut m.in. BMW, Audi, Honda, Mercedes, Volkswagen, a także wiele innych. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie należy przede wszystkim określić swoje wymagania oraz potrzeby. Subwoofery aktywne posiadają wbudowany wzmacniacz, tak więc nie musimy dokupywać żadnych dodatkowych elementów. Wzmocniony dźwięk przekazywany jest bezpośrednio do głośników. Subwoofery pasywne nie posiadają wbudowanego wzmacniacza, a więc korzystają one z elementów zewnętrznych. Wybór uzależniony jest więc od tego, jak będzie przebiegał tuning pojazdu. Wiele osób pragnie decydować o najmniejszym szczególe - w takiej sytuacji lepiej postawić na głośnik pasywny, gdzie możemy samodzielnie dopasować wzmacniacz. Należy jednak pamiętać, że samodzielne projektowanie samochodowego systemu muzycznego wymaga pewnej wiedzy i umiejętności. Jest to opcja dla prawdziwych pasjonatów, którzy zwracają uwagę na najmniejsze detale.

Oferowane przez nas subwoofery aktywne oraz pasywne występują w różnych rozmiarach m.in. 8'', 10'', 12'', 15''. Należy również wspomnieć, że dostępne są systemy dedykowane konkretnym modelom aut m.in. system z subwooferem dla VW Golf 7 oraz 6. Wszystkie produkty zapewniają szybki i bezproblemowy montaż. Konstrukcja proponowanych głośników jest w pełni przystosowana do błyskawicznej instalacji. Z tym zadaniem poradzi sobie nawet osoba, która nigdy wcześniej tego nie robiła. Szczególną uwagę warto zwrócić na subwoofery podfotelowe. To prawdziwy strzał w dziesiątkę w przypadku niezbyt dużych pojazdów. Urządzenie montowane jest pod przednimi siedzeniami, co pozwala zaoszczędzić sporą ilość przestrzeni. Oczywiście w zestawach znajduje się niezbędne okablowanie, które pozwala nam podłączyć wszystkie komponenty. Specjalny panel sterujący ułatwia obsługę, a także pozwala lepiej dopasować parametry odtwarzania do osobistych wymagań. Wszystkie subwoofery aktywne oraz pasywne zostały starannie wykończone. Ich stylowy design doda nowoczesności każdemu autu. Nie trzeba więc obawiać się, że głośniki negatywnie wpłyną na wygląd kabiny.

Głośnik niskotonowy 20cm (8?) Focal BOMBA BP20
Zapytaj o termin dostawy
Focal Bomba BP20 to obudowa subwoofera z bass-refleksem z poszerzonym wylotem redukującym hałas z powietrza, wyposażona w stożek 20 cm (8 ") z włókna szklanego, w technologii pasmowej, zapewnia głębokie i kontrolowane częstotliwości basów. Wzmacniacz klasy D oferuje obsługę dużej mocy i liczne elementy sterujące.Bomba BP20 ma wejścia o wysokim i niskim poziomie, które można podłączyć do jednostek rynkowych i OEM.Ta dwufunkcyjna obudowa zmniejsza ogólne wymiary, jednocześnie oferując dobry poziom basów.
1 499,00 zł
Procesor dźwięku Alpine PWD-X5 4.1-kanałowy cyfrowy (DSP) z aktywnym subwooferem
Ograniczona dostępność. Przed zakupem zapytaj.
4.1-kanałowy cyfrowy procesor dźwięku (DSP) z subwooferem aktywnym - PWD-X5
Uzyskanie perfekcyjnie zintegrowanego systemu samochodowego audio o wysokiej wydajności w postaci pojedynczego komponentu jest teraz możliwe dzięki najnowszemu Alpine PWD-X5.
1 999,00 zł
Subwoofer Alpine SWD-355 z wbudowanym wzmacniaczem
Ograniczona dostępność. Przed zakupem zapytaj.
Doskonała wydajność basów oraz wysoka moc 12-calowego (30 cm) subwoofera SWE-1244E w połączeniu z cyfrowymi wzmacniaczami V-Power MRV-M250 zapewniają niezawodną, ​​wysokiej jakości moc.
1 399,00 zł
-250,00 zł
Subwoofer aktywny Alpine SWE-815 8-calowy (20 cm)
Ograniczona dostępność. Przed zakupem zapytaj.

Ten produkt daje Ci dużo mocnych basów zabierając tak mało miejsca, jak to możliwe.
8” (20cm) subwoofer SWE, wbudowany wzmacniacz 150W
W zestawie przewodowy pilot do regulacji głośności, częstotliwośći, fazy
Wyjmowana zaślepka do pracy w obudowie zamkniętej / wentylowanej
499,00 zł
749,00 zł
Alpine SBG-844BR Subwoofer w obudowie Bass reflex
Ograniczona dostępność. Przed zakupem zapytaj.
Przy swojej mocy maksymalnej 400W ta kolumna głośnikowa niskotonowa bass refleks marki Alpine jest tym, o czym marzą fani niskich tonów. 
399,00 zł
Alpine SBG-1244BR Subwoofer w obudowie Bass reflex
Ograniczona dostępność. Przed zakupem zapytaj.
Ten 800W subwoofer firmy Alpine w obudowie bassreflex jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich miłośników mocnego basu w aucie. 
499,00 zł
-100,00 zł
Alpine SBG-1244BP Subwoofer w obudowie Band-pass
Ograniczona dostępność. Przed zakupem zapytaj.
Moc maksymalna 800W czyni z tej skrzynki typu band pass prawdziwą gratkę dla fanów potężnego basu. 
549,00 zł
649,00 zł