Subwoofery

Subwoofery

Subwoofery samochodowe to prawdziwy strzał w dziesiątkę, jeśli mamy tuning pojazdu. Proponowane produkty zapewniają soczysty i wyrazisty bas, który będzie pozbawiony wszelkich niedoskonałości. Nasz tuning sklep internetowy posiada subwoofery 8'', 10'', 12'', 15''. Każdy znajdzie model odpowiedni dla siebie. Są to głośniki o jakości premium, które wyróżniają się ponadprzeciętnymi parametrami pracy.

Subwoofer FOCAL CAR ISUB BMW 4
Dostępność? Wyślij e-mail.
ISUB BMW 4 to subwoofer, który zapewnia potężny bas dzięki neodymowemu silnikowi, wysokiej klasy technologii Focal. W ISUB BMW 4 dźwięk jest neutralny, a instalacja jest szybka dzięki wbudowanej w podwozie przekładce dystansowej, która umożliwia idealną integrację z oryginalnym miejscem. Dzięki impedancji 4 Ohm, jest idealny z Twoimi wzmacniaczami orgicznymi.
949,00 zł
Subwoofer FOCAL CAR ISUB BMW 2
Dostępność? Wyślij e-mail.
ISUB BMW 2 to subwoofer, który zapewnia potężny bas dzięki neodymowemu silnikowi, wysokiej klasy technologii Focal. W ISUB BMW 2 dźwięk jest neutralny, a instalacja jest szybka dzięki wbudowanej w podwozie przekładce dystansowej, która umożliwia idealną integrację z oryginalnym miejscem. Dzięki impedancji 2 Ohm doskonale współpracuje ze wzmacniaczem/DSP FIT 9.660.
949,00 zł