Stacja multimedialna Alpine

Stacja multimedialna Alpine

Stacje multimedialne marki Alpine to doskonała propozycja dla osób, które pragną rozbudować samochodowy system rozrywki. Sprzęt tego kulowego japońskiego producenta cieszy się uznaniem wśród najbardziej wymagających użytkowników. Cechuje się on wysoką funkcjonalnością oraz niezawodnością, dzięki czemu jest to inwestycja na długie lata. Zaletą się również prosty i bezproblemowy montaż, a także konfiguracja. Na uwagę zasługuje fakt, że stacje multimedialne Alpine posiadają również atrakcyjny design. Dzięki nim wnętrze każdego pojazdu zyska nowoczesności oraz unikatowego charakteru. Taki tuning polecany jest w szczególności osobom, które cenią sobie komfortową i intuicyjną obsługę. Posiadając zaawansowaną stację multimedialną Alpine możemy zarządzać nie tylko odtwarzaną muzyką lub radiem. Ilość dostępnych funkcji jest o wiele większa. Urządzenia dostępne w naszej ofercie będą odpowiednie do niemal wszystkich pojazdów popularnych marek m.in. Audi, BMW, Citroen, Honda, Volkswagen, a także wiele innych. Zapewniamy nie tylko szeroki wybór, ale również korzystne ceny zakupu. W przypadku zamówienia o wartości przekraczającej 399 zł przesyłka kurierska jest darmowa. Warto zwrócić uwagę, że dostępne są zarówno modele uniwersale, jak i dedykowane konkretnemu modelowi pojazdu.

Stacje multimedialne Alpine są niezwykle praktyczne, więc przydadzą się podczas codziennego korzystania z auta. W większości przypadków sterowanie może odbywać się za pośrednictwem przycisków na kierownicy, co znacząco zwiększa wygodę użytkownika. Do przykładowych funkcji dodatkowych należy np. wyświetlanie wskazań klimatyzacji, czy też czujników parkowania. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podłączyć do stacji multimedialnej urządzenie mobile. Proponowany sprzęt jest kompatybilny z znanymi platformami m.in. Android, czy też Apple. W tej kategorii znajdują się także zaawansowane stacje nawigacyjne Alpine, które posiadają wbudowany moduł Bluetooth. Są one kompatybilne z GPS oraz Glonass. Obsługują one zarówno fabryczne sterowanie kierownicy, jak i fabryczny wyświetlacz. Oczywiście każdy zestaw posiada niezbędne akcesoria montażowe, a więc użytkownik nie musi obawiać się dodatkowych kosztów, czy też trudności związanych z instalacją.

Opisywane stacje multimedialne Alpine zostały wykonane z certyfikowanych tworzyw. To właśnie dzięki temu są one niezwykle wytrzymałe i świetnie znoszą warunki eksploatacji. Ich obudowa jest solidna, a jednocześnie perfekcyjnie wykończona.

Nowy
ALPINE I905D-F Stacja multimedialna
Dostępny
- system Freestyle dla instalacji niestandardowych- wszystkie części w zestawie- wymienne przyciski- 9-calowy wyświetlacz WXGA HD- bezprzewodowa obsługa...
5 999,00 zł
Nowy
ALPINE HDS-990 Odtwarzacz multimedialny Hi-Res Audio
Dostępny
Alpine HDS-990 Hi-Res Audio Media Player osiąga odtwarzanie 192kHz/24Bit poprzez 3 przewodowe wejścia USB DAC lub bezprzewodowe połączenie Bluetooth®. Zapewnia to, że wszelkie pliki muzyczne wysokiej rozdzielczości zapisane na USB lub smartfonie będą odtwarzane w zamierzonej specyfikacji. Odtwarzacz został zaprojektowany do pracy równoległej z oryginalnym radiem (lub istniejącym radiem na rynku wtórnym) i dlatego nie posiada tunera radiowego lub DAB+, jak również nie posiada funkcji zestawu głośnomówiącego Bluetooth i podobnych.
4 999,00 zł
Niedostępny
Stacja multimedialna ALPINE ILX-F905TRA
Niedostępny
Alpine iLX-F905TRA dla Forda Transita Custom (rok modelowy 2018 i nowsze) to druga generacja znanej na całym świecie linii produktów Halo firmy Alpine, wyposażona w 9-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości WXGA i dostarczana ze wszystkimi wymaganymi częściami instalacyjnymi (takimi jak wiązka przewodów plug-and-play, interfejs CAN, rama itp.) dla Transita. Super płaski wyświetlacz zdaje się po prostu unosić nad deską rozdzielczą i może być regulowany na różne sposoby, aby uzyskać najlepszą pozycję.
Stacja multimedialna ALPINE ILX-F905DU
Ostatnie sztuki w magazynie
Alpine iLX-F905DU dla Fiat Ducato 3, Peugeot Boxer 2 i Citroen jumper 2 to druga generacja znanej na całym świecie linii produktów Halo firmy Alpine, wyposażona w 9-calowy ekran dotykowy WXGA o wysokiej rozdzielczości i wyposażona we wszystkie wymagane części instalacyjne (takie jak wiązka przewodów plug-and-play, interfejs CAN, ramka itp.) dla Ducato 3. Super płaski wyświetlacz wydaje się po prostu unosić nad deską rozdzielczą i może być regulowany na różne sposoby w celu uzyskania najlepszej pozycji.
4 999,00 zł
Stacja multimedialna ALPINE ILX-F115DU
Ostatnie sztuki w magazynie
Alpine iLX-F115DU dla Fiat Ducato 3, Peugeot Boxer 2 i Citroen jumper 2 to druga generacja znanej na całym świecie linii produktów Halo firmy Alpine, wyposażona w 11-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości WXGA i dostarczana ze wszystkimi wymaganymi częściami instalacyjnymi (takimi jak wiązka przewodów plug-and-play, interfejs CAN, ramka itp.) dla Ducato 3. Super płaski wyświetlacz wydaje się po prostu unosić nad deską rozdzielczą i może być regulowany na różne sposoby w celu uzyskania najlepszej pozycji.
6 499,00 zł
Stacja multimedialna ALPINE ILX-705DM
Dostępny
Alpine iLX-705DM jest alternatywną wersją modelu iLX-705D.W tej wersji media box 1DIN jest przymocowany do górnej strony 7-calowego ekranu i umożliwia montaż w pojazdach z ograniczeniem miejsca w stacji dokującej radia, takich jak Seat Leon.Wyposażono ją w ekran o wysokiej rozdzielczości, bezprzewodowy Apple CarPlay, 2 porty USB, a także wbudowany wzmacniacz klasy D i możliwość odtwarzania dźwięku Hi-Res Audio.Jeśli szukasz wysokiej klasy systemu 2DIN do swojego samochodu, który zawiera wszystkie najnowsze funkcje, najnowocześniejsze kompatybilności multimedialne i zabójczą jakość dźwięku, iLX-705DM jest dla Ciebie.
3 599,00 zł
Stacja multimedialna ALPINE ILX-705D
Dostępny
Alpine iLX-705D jest następcą bardzo popularnego, wielokrotnie nagradzanego modelu iLX-702D Digital Media Station. Ta nowa generacja zawiera wiele ulepszeń, takich jak znacznie wyższa rozdzielczość ekranu, bezprzewodowe Apple CarPlay, 2 porty USB, a także wbudowany wzmacniacz klasy D i możliwości Hi-Res Audio.
3 399,00 zł
Niedostępny
Stacja multimedialna ALPINE ILX-F905D
Niedostępny
iLX-F905D Alpine Halo9 jest drugą generacją znanej na całym świecie linii produktów Halo firmy Alpine, wyposażoną w 9-calowy ekran dotykowy WXGA o wysokiej rozdzielczości i jest kompatybilny z praktycznie każdym pojazdem wyposażonym w stację dokującą 1DIN lub 2DIN. Super płaski wyświetlacz wydaje się po prostu unosić nad deską rozdzielczą i może być regulowany na różne sposoby w celu uzyskania najlepszej pozycji.
Stacja nawigacyjna ALPINE X903D-DU8 Fiat Ducato 3/Citroen Jumper 2/Peugeot Boxer 2
Dostępny
9-calowy Navi System Alpine X903D-DU8 dla nowego Fiata Ducato 8 z roku modelowego 2022 będzie Twoim idealnym towarzyszem i uatrakcyjni wszystkie Twoje wycieczki i wakacje.Z pewnością docenisz duży, 9-calowy wyświetlacz dotykowy o wysokiej rozdzielczości, który jest łatwo dostępny z obu foteli z przodu. Przyciski zewnętrzne i pokrętła zapewniają szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji i ułatwiają obsługę nawet podczas jazdy. System jest połączony z elektroniką Ducato i może być w pełni kontrolowany za pomocą elementów sterujących na kierownicy.
8 199,00 zł
Stacja multimedialna ALPINE ILX-W690D
Dostępny
Cyfrowy odbiornik multimedialny Alpine iLX-W690D wyposażony jest w 7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy hi-res, który doskonale współpracuje z funkcjami łączności smartfonów, takimi jak Apple CarPlay i Android Auto. 
2 599,00 zł
Stacja multimedialna ALPINE ILX-F115D
Dostępny
iLX-F115D Alpine Halo 11 to druga generacja znanej na całym świecie linii produktów Halo firmy Alpine, wyposażona w gigantyczny 11-calowy ekran dotykowy XXL o wysokiej rozdzielczości WXGA i jest kompatybilna z praktycznie każdym pojazdem wyposażonym w stację dokującą 1DIN lub 2DIN. 
4 999,00 zł
Zaawansowany system nawigacji ALPINE INE-F904DC
Ostatnie sztuki w magazynie
Stacja multimedialna Alpine 1DIN - 9-calowy ekran dotykowy, wbudowana nawigacja dla samochodów ciężarowych i dużych pojazdów kempingowych, DAB+, HDMI i Apple CarPlay oraz Android Auto.
5 999,00 zł