Mercedes Alpine Style

Mercedes Alpine Style

W kategorii Mercedes Alpine Style można znaleźć wysokiej klasy sprzęt multimedialny oraz niezbędne akcesoria. Są to produkty, dzięki którym nie tylko rozbudujemy centrum samochodowej rozrywki, ale również zwiększymy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa użytkowania pojazdu. Codzienna jazda stanie się o wiele przyjemniejsza. Nasz tuning sklep posiada produkty do rozmaitych modeli marki Mercedes. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie to, czego potrzebuje. Alpine Style to producent ceniony nie tylko przez osoby, które stawiają na profesjonalny tuning. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla wszystkich kierowców, którzy wymagają wysokiej funkcjonalności, niezawodności i trwałości. W naszej ofercie można znaleźć m.in. zestawy audio, wzmacniacze cyfrowe, interfejsy wzmacniacza, zestawy do kamery, systemy nawigacyjne, a także wiele innych. Podczas wyboru należy sprawdzić, czy dany model produktu jest kompatybilny z naszym pojazdem. Gwarantujemy korzystne ceny zakupu oraz liczne promocje, dzięki którym można zaoszczędzić sporą ilość gotówki.

Zestawy audio wchodzące w skład Mercedes Alpine Style zachwycą wszystkie osoby, które uwielbiają delektować się każdym detalem brzmienia. Głośniki o innowacyjnej konstrukcji zapewniają perfekcyjnie czysty, a zarazem soczysty i naturalny dźwięk. Wrażenia podczas odsłuchu znajdują się na najwyższym poziomie. Głośniki niskotonowe z opisywanej serii to mocny bas pozbawiony szmerów, czy też trzasków. To najprostszy sposób na to, aby wyeliminować uciążliwe deformacje dźwięku. Zestawy głośnikowe Mercedes Alpine Style są również proste w montażu, dzięki czemu niemal każdy poradzi sobie z tym zadaniem samodzielnie. W tej kategorii można także znaleźć wysokiej klasy wzmacniacze, które charakteryzują się wysoką wydajnością oraz uniwersalnością. Są one kompatybilne zarówno z modyfikowanymi systemami audio, jak i radiem fabrycznym. Za pomocą wzmacniacza możemy jeszcze bardziej poprawić jakość dźwięku, niezależnie od jego rozdzielczości. Posiadamy również interfejsy na wzmacniacze, które ułatwiają proces podłączenia posiadanego sprzętu. Element ten umożliwia przyłączenie wzmacniacze do stacji multimedialnej.
Mercedes Alpine Style to również praktyczne zestawy instalacyjne do kamer. Umożliwiają one błyskawiczny montaż. Zostały one wykonane z starannie wyselekcjonowanych tworzyw, co przekłada się na wysoką żywotność. W ofercie znajdują się także zaawansowane systemy nawigacyjne, które przydadzą się każdemu kierowcy. Posiadają one szereg funkcji dodatkowych m.in. możliwość odtwarzana plików z iPoda.