Głośniki coaxialne

Głośniki coaxialne

Doskonałej jakości głośniki coaxialne to świetna propozycja dla osób planujących tuning samochodu. Gwarantują one wyższą przepustowość, niż standardowe modele. Z pewnością zachwyci to miłośników głębokiego basu. Nasz tuning sklep internetowy posiada wyłącznie najlepsze głośniki coaxialne, które pochodzą od uznanych producentów. Są one w pełni przystosowane do niskich częstotliwości.

Głośnik coaxialny 6x9 FOCAL CAR 690 AC
Dostępność? Wyślij e-mail.
Zestaw coaxialny Focal Access AC 690  został zaprojektowany do odtwarzania głębokich basów w całym pojeździe. Głośniki te zagrają równie dobrze jak w domu montując je w drzwiach samochodu lub półce bagażowej *. Podobnie jak w przypadku innych produktów z tej serii, wbudowany filtr umożliwia szybkie podłączenie zestawu do samochodowego zestawu stereo lub wzmacniacza mocy z naszej gamy Performance.* w zależności od wyposażenia oem.
599,00 zł
Głośnik coaxialny 5x7 FOCAL CAR 570 AC
Ostatnie sztuki w magazynie
Zestaw Focal Access AC 570 został specjalnie zaprojektowany w celu zastąpienia instalacji audio Ford, Jaguar? i Mazda? oem. Jego wymiary 5x7 ", specjalnie zaprojektowane dla tych pojazdów, oznaczają, że instalacja jest uproszczona, a jej zintegrowany filtr upraszcza połączenia głośników: wszystko, czego potrzeba, to proste połączenie z samochodowym systemem stereo.Grille nie są dostarczane w komplecie.
549,00 zł
Głośnik coaxialny 10cm FOCAL CAR 100 AC
Dostępność? Wyślij e-mail.
Zestaw samochodowy Car audio Focal Access 100 zapewnia bardzo dobre brzmienie w oryginalnych miejscach montażu głośników w samochodzie. Oznacza to, że korzystasz z dźwięku Focal w najbardziej imponującej cenie.
499,00 zł