Głośniki coaxialne

Głośniki coaxialne

Doskonałej jakości głośniki coaxialne to świetna propozycja dla osób planujących tuning samochodu. Gwarantują one wyższą przepustowość, niż standardowe modele. Z pewnością zachwyci to miłośników głębokiego basu. Nasz tuning sklep internetowy posiada wyłącznie najlepsze głośniki coaxialne, które pochodzą od uznanych producentów. Są one w pełni przystosowane do niskich częstotliwości.

Głośniki Alpine R-S69C.2 zestaw 2 drożny 6x9
Ograniczona dostępność. Przed zakupem zapytaj.
Poznaj drugą generację głośników z serii R: pełna ulepszeń w celu zwiększenia jakości dźwięku i basu. Jeśli grasz swoją muzykę głośno i chcesz, aby inni wiedzieli, głośniki z serii R pasują do Ciebie. Będziesz cieszyć się centralną sceną dźwiękową z głośnikami, które grają głośno i wyraźnie bez zniekształceń. Głośniki z serii R są dostrojone z naciskiem na wysokie i niskie częstotliwości, dzięki czemu zapewniają moc, jednocześnie wytwarzając jasny, aktywny dźwięk. Stanowią idealne połączenie mocy i wydajności dla subwooferów i wzmacniaczy serii R.
1 049,00 zł
Głośnik coaxialny 6x9 Focal 690 AC
Ograniczona dostępność. Przed zakupem zapytaj.
Zestaw coaxialny Focal Access AC 690  został zaprojektowany do odtwarzania głębokich basów w całym pojeździe. Głośniki te zagrają równie dobrze jak w domu montując je w drzwiach samochodu lub półce bagażowej *. Podobnie jak w przypadku innych produktów z tej serii, wbudowany filtr umożliwia szybkie podłączenie zestawu do samochodowego zestawu stereo lub wzmacniacza mocy z naszej gamy Performance.* w zależności od wyposażenia oem.
599,00 zł
Głośnik coaxialny 5x7 Focal 570 AC
Ograniczona dostępność. Przed zakupem zapytaj.
Zestaw Focal Access AC 570 został specjalnie zaprojektowany w celu zastąpienia instalacji audio Ford, Jaguar? i Mazda? oem. Jego wymiary 5x7 ", specjalnie zaprojektowane dla tych pojazdów, oznaczają, że instalacja jest uproszczona, a jej zintegrowany filtr upraszcza połączenia głośników: wszystko, czego potrzeba, to proste połączenie z samochodowym systemem stereo.Grille nie są dostarczane w komplecie.
549,00 zł
Głośnik coaxialny 10cm Focal 100 AC
Ograniczona dostępność. Przed zakupem zapytaj.
Zestaw samochodowy Car audio Focal Access 100 zapewnia bardzo dobre brzmienie w oryginalnych miejscach montażu głośników w samochodzie. Oznacza to, że korzystasz z dźwięku Focal w najbardziej imponującej cenie.
499,00 zł
Głośnik coaxialny 13cm Focal 130 AC
Ograniczona dostępność. Przed zakupem zapytaj.
Współosiowy zestaw Focal Access 130 AC zapewnia prawdziwą dynamikę dźwięku. Dzięki średnicy 130 mm głośniki te osiągają moc znamionową 50 W i mogą być montowane w samochodzie zarówno z przodu, jak i z tyłu.
549,00 zł
Głośnik coaxialny 16,5cm Focal 165 AC
Ograniczona dostępność. Przed zakupem zapytaj.
ZESTAW COAXIAL 61/2 "2-WAYGłośniki Focal Access 165 AC zapewniają dźwięk zjawiskowy w Twoim samochodzie bez zbędnych zakłóceń. Mierzące 6? "(165mm) średnicy i o mocy znamionowej 60 W. Zestaw ten jest łatwo dopasowany do efektywnego, responsywnego systemu car audio.
549,00 zł
2-drożny zestaw Alpine S-S40 współosiowy 10cm
Ograniczona dostępność. Przed zakupem zapytaj.
Seria S firmy Alpine zapewnia niesamowicie wysoką wydajność w tej klasie głośników. Pochwalają się pierwszym na świecie zastosowaniem membrany CFRP (Carbon Fiber Reinforced Plastic), która ma idealną równowagę twardości i lekkości, co zapewnia wyjątkowo czysty i dokładny dźwięk. Są również wyposażone w większą cewkę niż poprzednie typy, co zapewnia wyższą moc napędową i takie samo otoczenie HAMR, jak w serii X.
219,00 zł