Głośniki coaxialne

Głośniki coaxialne

Doskonałej jakości głośniki coaxialne to świetna propozycja dla osób planujących tuning samochodu. Gwarantują one wyższą przepustowość, niż standardowe modele. Z pewnością zachwyci to miłośników głębokiego basu. Nasz tuning sklep internetowy posiada wyłącznie najlepsze głośniki coaxialne, które pochodzą od uznanych producentów. Są one w pełni przystosowane do niskich częstotliwości.

Głośniki Alpine R-S69C.2 zestaw 2 drożny 6x9

1 049,00 zł
Brutto
Zapytaj o dostępność
Poznaj drugą generację głośników z serii R: pełna ulepszeń w celu zwiększenia jakości dźwięku i basu. Jeśli grasz swoją muzykę głośno i chcesz, aby inni wiedzieli, głośniki z serii R pasują do Ciebie. Będziesz cieszyć się centralną sceną dźwiękową z głośnikami, które grają głośno i wyraźnie bez zniekształceń. Głośniki z serii R są dostrojone z naciskiem na wysokie i niskie częstotliwości, dzięki czemu zapewniają moc, jednocześnie wytwarzając jasny, aktywny dźwięk. Stanowią idealne połączenie mocy i wydajności dla subwooferów i wzmacniaczy serii R.

Głośnik coaxialny 6x9 Focal 690 AC

599,00 zł
Brutto
Zapytaj o dostępność
Zestaw coaxialny Focal Access AC 690  został zaprojektowany do odtwarzania głębokich basów w całym pojeździe. Głośniki te zagrają równie dobrze jak w domu montując je w drzwiach samochodu lub półce bagażowej *. Podobnie jak w przypadku innych produktów z tej serii, wbudowany filtr umożliwia szybkie podłączenie zestawu do samochodowego zestawu stereo lub wzmacniacza mocy z naszej gamy Performance.* w zależności od wyposażenia oem.

Głośnik coaxialny 5x7 Focal 570 AC

549,00 zł
Brutto
Zapytaj o dostępność
Zestaw Focal Access AC 570 został specjalnie zaprojektowany w celu zastąpienia instalacji audio Ford, Jaguar? i Mazda? oem. Jego wymiary 5x7 ", specjalnie zaprojektowane dla tych pojazdów, oznaczają, że instalacja jest uproszczona, a jej zintegrowany filtr upraszcza połączenia głośników: wszystko, czego potrzeba, to proste połączenie z samochodowym systemem stereo.Grille nie są dostarczane w komplecie.

2-drożny zestaw Alpine S-S40 współosiowy 10cm

219,00 zł
Brutto
Zapytaj o dostępność
Seria S firmy Alpine zapewnia niesamowicie wysoką wydajność w tej klasie głośników. Pochwalają się pierwszym na świecie zastosowaniem membrany CFRP (Carbon Fiber Reinforced Plastic), która ma idealną równowagę twardości i lekkości, co zapewnia wyjątkowo czysty i dokładny dźwięk. Są również wyposażone w większą cewkę niż poprzednie typy, co zapewnia wyższą moc napędową i takie samo otoczenie HAMR, jak w serii X.