Głośniki 2 i 3 drożne zestawy 13cm

Głośniki 2 i 3 drożne zestawy 13cm

Głośniki 2 i 3 drożne zestawy 13 cm to produkty najwyższej klasy, które zostały wykonane z certyfikowanych tworzyw. Nasz tuning sklep internetowy posiada w swojej ofercie wyłącznie modele znanych i cenionych marek. Oferowane głośniki ułatwią tuning samochodu. Dzięki nim każdego dnia będziemy mogli cieszyć się doskonałym brzmieniem, które będzie pozbawione wszelkich niedoskonałości. To doskonała opcja dla osób zwracających uwagę na najmniejsze detale dźwięku.

Zestaw głośnikowy BMW 1, X1, 3 Focal IFBMW-S

1 699,00 zł
Brutto
Ograniczona dostępność. Przed zakupem zapytaj.
Focal IFBMW-S to dwudrożny zestaw składający się z 4-calowych wooferów i głośników wysokotonowych.Zaprojektowany i wyprodukowany we Francji model IFBMW-S pozwala właścicielom BMW® cieszyć się muzyką Focal, która jest naturalna, bogata i napowietrzona, przy jednoczesnym poszanowaniu estetyki samochodu! Zestawy te są odpowiednie dla najlepiej sprzedających się modeli niemieckich producentów: 1 Series, 3 Series, 5 Series i X1!

Zestaw dwudrożny 13cm Focal RSE-130

449,00 zł
Brutto
Ograniczona dostępność. Przed zakupem zapytaj.
Zestaw samochodowy audio łączy w sobie wysoką wydajność i łatwą integrację. Sławny głośnik wysokotonowy firmy Focal z odwróconymi kopułkami jest teraz integralnym elementem tego koncentrycznego zestawu, aby zapewnić doskonałą liniowość. Przetwornik kopułkowy Mylar z odwróconymi kopułami jest wyposażony w dwa rodzaje ram: jeden do montażu powierzchniowego i jeden do montażu typu "flush". Istnieje również trzecie rozwiązanie zapewniające optymalną integrację, która polega na usunięciu głośników wysokotonowych z ich opraw montażowych, aby można było je instalować w fabrycznych lokalizacjach pojazdu.