Głośniki 2 i 3 drożne zestawy

Głośniki 2 i 3 drożne zestawy

Doskonałej jakości głośniki oraz zestawy głośnikowe to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla osób, które cenią sobie mocne i wyraziste brzmienie. Proponowane produkty pochodzą od najlepszych światowych marek m.in. Alpine, Morel, Focal, a także wiele innych. To najlepsza opcja, jeśli chcemy unowocześnić centrum samochodowej rozrywki. Niemal każdy kierowca lubi słuchać muzyki, czy też radia podczas jazdy. Bardzo często pozwala nam to uniknąć groźnej monotonii, co jest szczególnie ważne podczas jazdy w nocy. Nie zawsze jednak oryginalny system nagłośnienia spełnia nasze oczekiwania. Często zdarza się tak, że zniekształca on dźwięk, a odtwarzaniu ulubionych utworów muzycznych towarzyszy trzask i szum. Najczęściej problem ten pojawia się w przypadku niestandardowych częstotliwości. Nasz internetowy sklep tuning to idealne miejsce na to, aby zaopatrzyć się w wysokiej klasy głośniki, które uprzyjemnią użytkowanie pojazdu. Dzięki nim samochód będzie jeszcze lepiej dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Trzeba podkreślić, że produkty w naszej ofercie dostępne są w okazyjnie niskich cenach. Posiadamy głośniki oraz zestawy głośnikowe do wszystkich najpopularniejszych marek pojazdów, czyli np. Audi, BMW, Honda, Volkswagen, Seat, Peugeot, Alfa Romeo.

Profesjonalny tuning pojazdu wymaga zakupu części oraz akcesoriów najwyższej jakości. Proponowane przez nas głośniki oraz zestawy głośnikowe cechują się unikatową konstrukcją, która gwarantuje czysty, naturalny, a także soczysty dźwięk. Użytkownik może cieszyć się każdym detalem brzmienia. W tej kategorii znajdują się głośniki 2 i 3 drożne zestawy 16cm, głośniki high-end / tweeter, głośniki 2 i 3 drożne zestawy 13cm, głośniki coaxialne, subwoofery. Dużym zainteresowaniem cieszą się gotowe komplety. Wynika to z faktu, że nie musimy samodzielnie dopasowywać elementów wchodzących w skład systemu muzycznego. Mamy także sto procent gwarancji, że wszystkie komponenty są ze sobą kompatybilne. Wybór zależy również od posiadanego budżetu - posiadamy zarówno głośniki premium, jak i uniwersalne, które może zakupić niemal każdy. Miłośnicy basu z pewnością będą usatysfakcjonowanie proponowanymi subwooferami. Oczywiście występują one w różnych rozmiarach (m.in. 8'', 10'', 12'', 15''), co ułatwia dopasowanie produktu do posiadanego modelu pojazdu. Należy podkreślić, że wszystkie proponowane przez nas głośniki oraz zestawy głośnikowe zostały wykonane z troską o najmniejszy detal. Ich nowoczesny oraz minimalistyczny design pasuje do niemal każdego samochodu.

Głośniki 2 i 3 drożne zestawy 16 cm to doskonała propozycja dla osób, które stawiają na profesjonalny tuning pojazdu. Proponowane produkty pochodzą od renomowanych marek, dzięki czemu gwarantują nie tylko doskonałą jakość dźwięku, ale również wysoką funkcjonalność. Bez trudu można dopasować je do własnych wymagań. Nasz tuning sklep gwarantuje zestawy głośnikowe 16 cm, które można zamontować szybko i bezproblemowo.

Dedykowany zestaw dwudrożny 6x9 FOCAL CAR IS FORD 690
Dostępność? Wyślij e-mail.
Dwukierunkowy zestaw współosiowy IC FORD 690 jest przeznaczony dla wszystkich kierowców, którzy chcą zainstalować w swoim pojeździe wysokiej jakości rozwiązanie dźwiękowe.
Głośniki wyposażone są w technologię Polyglass, która zapewnia dobrze zdefiniowane średnie i niskie tony, oraz aluminiową kopułkę wysokotonową z odwróconą kopułką, technologię Focal, która zapewnia doskonałe odtwarzanie wysokich tonów.
Instalacja tego zestawu nie wymaga żadnego lutowania, przycinania kabli ani modyfikacji pojazdu. Integracja jest również niewidoczna.
Dedykowany zestaw dwudrożny 6x9 FOCAL CAR IS FORD 165
Dostępność? Wyślij e-mail.
Dwukierunkowy zestaw komponentów IS FORD 165 jest przeznaczony dla wszystkich kierowców, którzy chcą zainstalować w swoim pojeździe wysokiej jakości rozwiązanie dźwiękowe.
Głośniki wyposażono w technologię Polyglass, która zapewnia dobrze zdefiniowane średnie i niskie tony, oraz aluminiową kopułkę wysokotonową z odwróconą kopułką, technologię Focal, która zapewnia doskonałe odtwarzanie wysokich tonów. 
Instalacja tego zestawu nie wymaga żadnego lutowania, przycinania kabli ani modyfikacji pojazdu. Integracja jest również niewidoczna.
Zestaw ten jest przeznaczony do pojazdów, które posiadają gniazda na głośniki wysokotonowe.
Zestaw coaxialny FOCAL CAR HDK 165 - 2014 UP
Dostępność? Wyślij e-mail.
Dedykowane głośniki Harley-Davidson HDK 165 - 2014 UP dostarczają wysokiej jakości dźwięk, który jest po prostu niezwykły dzięki membranie K2 - ekskluzywnej technologii Focal stworzonej we Francji i uznanej w świecie audio. To rozwiązanie Focal Inside zostało zaprojektowane i opracowane z myślą o motocyklach pracujących w głośnym otoczeniu. Zintegrowano w nim głośnik wysokotonowy z kopułką odwróconą K2, który zapewnia wysoką moc i doskonałą definicję dźwięku. Niestandardowe maskownice Harley-Davidson zostały również dodane w celu idealnej integracji w oryginalnym miejscu.
Zestaw coaxialny FOCAL CAR HDK 165 - 98/2013
Dostępność? Wyślij e-mail.
Dedykowane głośniki Harley-Davidson HDK 165 - 98/2013 dostarczają wysokiej jakości dźwięk, który jest po prostu niezwykły dzięki membranie K2 - ekskluzywnej technologii Focal stworzonej we Francji i uznanej w świecie audio. To rozwiązanie Focal Inside zostało zaprojektowane i opracowane z myślą o motocyklach pracujących w głośnym otoczeniu. Zintegrowano w nim głośnik wysokotonowy z kopułką odwróconą K2, który zapewnia wysoką moc i doskonałą definicję dźwięku. Niestandardowe maskownice Harley-Davidson zostały również dodane w celu doskonałej integracji w oryginalnym miejscu.
Zestaw coaxialny FOCAL CAR HDA 165 - 2014 UP
Dostępność? Wyślij e-mail.
Wyposażone w stożek dostępowy, dedykowane głośniki Harley-Davidson HDA 165 - 2014 UP zapewniają wysoką jakość dźwięku. To rozwiązanie Focal Inside zostało zaprojektowane i opracowane z myślą o motocyklach pracujących w głośnym otoczeniu. Zintegrowano w nim aluminiowy głośnik wysokotonowy o odwróconej kopułce, który zapewnia wysoką moc i definicję dźwięku bez konieczności stosowania kierunkowości. Niestandardowe maskownice Harley-Davidson zostały również dodane w celu idealnej integracji w oryginalnym miejscu.
Zestaw coaxialny FOCAL CAR HDA 165 - 98/2013
Dostępność? Wyślij e-mail.
Wyposażone w stożek dostępowy, dedykowane głośniki Harley-Davidson HDA 165 - 98/2013 zapewniają wysoką jakość dźwięku. To rozwiązanie Focal Inside zostało zaprojektowane i opracowane z myślą o motocyklach pracujących w głośnym otoczeniu. Zintegrowano w nim aluminiowy głośnik wysokotonowy o odwróconej kopułce, który zapewnia wysoką moc i definicję dźwięku bez konieczności stosowania kierunkowości. Niestandardowe maskownice Harley-Davidson zostały również dodane w celu idealnej integracji w oryginalnym miejscu.
Zestaw coaxialny FOCAL CAR IS BMW 100L
Dostępność? Wyślij e-mail.
IS BMW 100L jest przeznaczone dla kierowców, którzy chcą wymienić swój oryginalny system audio na wysokiej jakości rozwiązanie dźwiękowe dostosowane do ich pojazdu. Zestaw ten wyposażony jest w silnik neodymowy oraz aluminiowo-magnezowy głośnik wysokotonowy z odwróconą kopułką, ekskluzywne technologie Focal zapewniające wysoką moc oraz doskonale oddane wysokie tony.
1 199,00 zł
Zestaw coaxialny FOCAL CAR IS BMW 100
Dostępność? Wyślij e-mail.
IS BMW 100 jest przeznaczone dla kierowców, którzy chcą wymienić swój oryginalny system audio na wysokiej jakości rozwiązanie dźwiękowe dostosowane do ich pojazdu. Zestaw ten wyposażony jest w silnik neodymowy oraz aluminiowo-magnezowy głośnik wysokotonowy z odwróconą kopułką, ekskluzywne technologie Focal zapewniające wysoką moc oraz doskonale oddane wysokie tony.
1 199,00 zł
Głośnik Coaxialny FOCAL CAR IC BMW 100L
Dostępność? Wyślij e-mail.
IC BMW 100L jest przeznaczone dla kierowców, którzy chcą zastąpić swój oryginalny system audio wysokiej jakości rozwiązaniem dźwiękowym dostosowanym do ich pojazdu. Zestaw ten wyposażony jest w silnik neodymowy oraz aluminiowo-magnezowy głośnik wysokotonowy z odwróconą kopułką, ekskluzywne technologie Focal zapewniające wysoką moc oraz doskonale oddane wysokie tony.
769,00 zł
Głośnik Coaxialny FOCAL CAR IC BMW 100
Dostępność? Wyślij e-mail.
IC BMW 100 jest przeznaczony dla kierowców, którzy chcą zastąpić swój oryginalny system audio wysokiej jakości rozwiązaniem dźwiękowym dostosowanym do ich pojazdu. Zestaw ten wyposażony jest w silnik neodymowy oraz aluminiowo-magnezowy głośnik wysokotonowy z odwróconą kopułką, ekskluzywne technologie Focal zapewniające wysoką moc oraz doskonale oddane wysokie tony.
Głośnik Coaxialny FOCAL CAR ICC BMW 100
Dostępność? Wyślij e-mail.
Współosiowy, centralny głos ICC BMW 100 wyposażony jest w silnik neodymowy oraz aluminiowo-magnezowy głośnik wysokotonowy z odwróconą kopułką, ekskluzywne technologie Focal zapewniające wysoką moc i doskonale oddane wysokie tony. Poza zapewnieniem wysokiej jakości dźwięku, ICC BMW 100 jest szybkie w montażu.
469,00 zł