Głośniki 2 i 3 drożne zestawy

Głośniki 2 i 3 drożne zestawy

Doskonałej jakości głośniki oraz zestawy głośnikowe to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla osób, które cenią sobie mocne i wyraziste brzmienie. Proponowane produkty pochodzą od najlepszych światowych marek m.in. Alpine, Morel, Focal, a także wiele innych. To najlepsza opcja, jeśli chcemy unowocześnić centrum samochodowej rozrywki. Niemal każdy kierowca lubi słuchać muzyki, czy też radia podczas jazdy. Bardzo często pozwala nam to uniknąć groźnej monotonii, co jest szczególnie ważne podczas jazdy w nocy. Nie zawsze jednak oryginalny system nagłośnienia spełnia nasze oczekiwania. Często zdarza się tak, że zniekształca on dźwięk, a odtwarzaniu ulubionych utworów muzycznych towarzyszy trzask i szum. Najczęściej problem ten pojawia się w przypadku niestandardowych częstotliwości. Nasz internetowy sklep tuning to idealne miejsce na to, aby zaopatrzyć się w wysokiej klasy głośniki, które uprzyjemnią użytkowanie pojazdu. Dzięki nim samochód będzie jeszcze lepiej dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Trzeba podkreślić, że produkty w naszej ofercie dostępne są w okazyjnie niskich cenach. Posiadamy głośniki oraz zestawy głośnikowe do wszystkich najpopularniejszych marek pojazdów, czyli np. Audi, BMW, Honda, Volkswagen, Seat, Peugeot, Alfa Romeo.

Profesjonalny tuning pojazdu wymaga zakupu części oraz akcesoriów najwyższej jakości. Proponowane przez nas głośniki oraz zestawy głośnikowe cechują się unikatową konstrukcją, która gwarantuje czysty, naturalny, a także soczysty dźwięk. Użytkownik może cieszyć się każdym detalem brzmienia. W tej kategorii znajdują się głośniki 2 i 3 drożne zestawy 16cm, głośniki high-end / tweeter, głośniki 2 i 3 drożne zestawy 13cm, głośniki coaxialne, subwoofery. Dużym zainteresowaniem cieszą się gotowe komplety. Wynika to z faktu, że nie musimy samodzielnie dopasowywać elementów wchodzących w skład systemu muzycznego. Mamy także sto procent gwarancji, że wszystkie komponenty są ze sobą kompatybilne. Wybór zależy również od posiadanego budżetu - posiadamy zarówno głośniki premium, jak i uniwersalne, które może zakupić niemal każdy. Miłośnicy basu z pewnością będą usatysfakcjonowanie proponowanymi subwooferami. Oczywiście występują one w różnych rozmiarach (m.in. 8'', 10'', 12'', 15''), co ułatwia dopasowanie produktu do posiadanego modelu pojazdu. Należy podkreślić, że wszystkie proponowane przez nas głośniki oraz zestawy głośnikowe zostały wykonane z troską o najmniejszy detal. Ich nowoczesny oraz minimalistyczny design pasuje do niemal każdego samochodu.

Głośniki 2 i 3 drożne zestawy 16 cm to doskonała propozycja dla osób, które stawiają na profesjonalny tuning pojazdu. Proponowane produkty pochodzą od renomowanych marek, dzięki czemu gwarantują nie tylko doskonałą jakość dźwięku, ale również wysoką funkcjonalność. Bez trudu można dopasować je do własnych wymagań. Nasz tuning sklep gwarantuje zestawy głośnikowe 16 cm, które można zamontować szybko i bezproblemowo.

Zestaw audio ALPINE SPC-W84AS907-R
Dostępny
Zmodernizuj swój system głośników Alpine Adventure Audio dla Mercedes-Benz Sprinter 907 / 910 do wersji Concert Ensemble z nowym 6-kanałowym wzmacniaczem DSP SPC-W84AS907 o mocy 550 W i systemem subwoofera.
To uaktualnienie dźwięku doda dużą moc wyjściową, dynamikę i basy do istniejącego systemu głośników Alpine, aby uzyskać doskonałe wrażenia słuchowe w samochodzie.
3 299,00 zł
Niedostępny
Zestaw audio ALPINE SPC-106S907 Mercedes-Benz Sprinter 907 / 910
Niedostępny
Zmodernizuj swojego Mercedesa-Benz Sprinter 907 / 910 dzięki nowemu wysokiej klasy systemowi głośników komponentowych SPC-106S907.Ten system Alpine Adventure Audio dla MB Sprinter doskonale łączy funkcję z formą: ciesz się audiofilską jakością dźwięku, podczas gdy piękne, fototrawione maskownice głośników wysokotonowych ze stali nierdzewnej wyglądają po prostu olśniewająco na desce rozdzielczej.
Zestaw audio ALPINE SPC-W84AS907 Mercedes-Benz Sprinter 907 / 91
Dostępny
Zaktualizuj swój system głośników Alpine Adventure Audio dla Mercedes-Benz Sprinter 907 / 910 do Concert Ensemble z nowym SPC-W84AS907 550 Watt 6-kanałowym wzmacniaczem DSP i systemem subwoofera.Ta aktualizacja dźwięku doda mnóstwo mocy wyjściowej, dynamiki i basów do istniejącego systemu głośników Alpine, aby uzyskać doskonałe wrażenia słuchowe w samochodzie.
2 599,00 zł
Wzmacniacz + subwoofer ALPINE SPC-D84AT6-R Volkswagen T6/T6.1
Dostępny
Zaktualizuj swój system głośników Alpine Adventure Audio dla Volkswagena T6.1 lub T6 do wersji Concert Ensemble dzięki nowemu 6-kanałowemu wzmacniaczowi DSP SPC-D84AT6 o mocy 550 W oraz systemowi subwoofera.Ta aktualizacja dźwięku doda mnóstwo mocy wyjściowej, dynamiki i basów do istniejącego systemu głośników Alpine, aby uzyskać doskonałe wrażenia słuchowe w samochodzie.
2 899,00 zł
System głośników 16,5 cm do Volkswagen T6.1 ALPINE SPC-106T61
Dostępność? Wyślij e-mail.
Zmodernizuj swojego Volkswagena T6.1 dzięki nowemu wysokiej klasy systemowi głośników komponentowych SPC-106T61.Ten system Alpine Adventure Audio dla Volkswagena T6.1 doskonale łączy funkcjonalność z formą: ciesz się audiofilską jakością dźwięku, podczas gdy piękne, fototrawione kratki głośników wysokotonowych ze stali nierdzewnej wyglądają po prostu olśniewająco w słupkach A.
1 499,00 zł
System głośników 16,5 cm VW T6 ALPINE SPC-106T6
Dostępność? Wyślij e-mail.
Zmodernizuj swojego Volkswagena T6 dzięki nowemu wysokiej klasy systemowi głośników komponentowych SPC-106T6.Ten system Alpine Adventure Audio dla Volkswagena T6 doskonale łączy funkcję z formą: ciesz się audiofilską jakością dźwięku, podczas gdy piękne, fototrawione, wykonane ze stali nierdzewnej maskownice głośników wysokotonowych wyglądają po prostu olśniewająco w słupkach A.
1 599,00 zł
System głośników 20 cm VW T6 ALPINE SPC-108T6
Dostępność? Wyślij e-mail.
Zmodernizuj swojego Volkswagena T6 dzięki nowemu wysokiej klasy systemowi głośników komponentowych SPC-108T6.Ten system Alpine Adventure Audio dla Volkswagena T6 doskonale łączy funkcję z formą: ciesz się audiofilską jakością dźwięku, podczas gdy piękne, fototrawione, wykonane ze stali nierdzewnej maskownice głośników wysokotonowych wyglądają po prostu olśniewająco w słupkach A.
1 799,00 zł
Głośniki 12 cm ALPINE SPC-R100S do kabin samochodów kempingowych
Dostępność? Wyślij e-mail.
Systemy dźwiękowe Alpine Adventure Audio zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić doskonałą jakość dźwięku i dopasować się do potrzeb samochodów kempingowych i vanów.Uniwersalne głośniki SPC-R100S 12cm do kabin samochodów kempingowych można łatwo zainstalować na spodzie każdej półki lub uszczelnienia kabiny samochodu bez wycinania dziur w meblach.
1 099,00 zł
Głośniki radialne ALPINE SPC-R100-DU
Dostępność? Wyślij e-mail.
Systemy dźwiękowe Alpine Adventure Audio zostały zaprojektowane, aby zapewnić doskonałą jakość dźwięku i dopasować się do potrzeb samochodów kempingowych i kamperów.Systemy te wyposażone są w nowe, innowacyjne technologie audio, aby osiągnąć najlepszą jakość dźwięku w Twoim samochodzie kempingowym. Alpine oferuje 3-stopniową aktualizację systemu dźwiękowego dla Fiata Ducato 3 i pojazdów z tej samej platformy.
1 399,00 zł
Dedykowany zestaw dwudrożny 6x9 FOCAL CAR IS FORD 690
Dostępność? Wyślij e-mail.
Dwukierunkowy zestaw współosiowy IC FORD 690 jest przeznaczony dla wszystkich kierowców, którzy chcą zainstalować w swoim pojeździe wysokiej jakości rozwiązanie dźwiękowe.
Głośniki wyposażone są w technologię Polyglass, która zapewnia dobrze zdefiniowane średnie i niskie tony, oraz aluminiową kopułkę wysokotonową z odwróconą kopułką, technologię Focal, która zapewnia doskonałe odtwarzanie wysokich tonów.
Instalacja tego zestawu nie wymaga żadnego lutowania, przycinania kabli ani modyfikacji pojazdu. Integracja jest również niewidoczna.
849,00 zł
Dedykowany zestaw dwudrożny 6x9 FOCAL CAR IS FORD 165
Dostępność? Wyślij e-mail.
Dwukierunkowy zestaw komponentów IS FORD 165 jest przeznaczony dla wszystkich kierowców, którzy chcą zainstalować w swoim pojeździe wysokiej jakości rozwiązanie dźwiękowe.
Głośniki wyposażono w technologię Polyglass, która zapewnia dobrze zdefiniowane średnie i niskie tony, oraz aluminiową kopułkę wysokotonową z odwróconą kopułką, technologię Focal, która zapewnia doskonałe odtwarzanie wysokich tonów. 
Instalacja tego zestawu nie wymaga żadnego lutowania, przycinania kabli ani modyfikacji pojazdu. Integracja jest również niewidoczna.
Zestaw ten jest przeznaczony do pojazdów, które posiadają gniazda na głośniki wysokotonowe.
849,00 zł
Niedostępny
Zestaw coaxialny FOCAL CAR HDK 165 - 2014 UP
Niedostępny
Dedykowane głośniki Harley-Davidson HDK 165 - 2014 UP dostarczają wysokiej jakości dźwięk, który jest po prostu niezwykły dzięki membranie K2 - ekskluzywnej technologii Focal stworzonej we Francji i uznanej w świecie audio. To rozwiązanie Focal Inside zostało zaprojektowane i opracowane z myślą o motocyklach pracujących w głośnym otoczeniu. Zintegrowano w nim głośnik wysokotonowy z kopułką odwróconą K2, który zapewnia wysoką moc i doskonałą definicję dźwięku. Niestandardowe maskownice Harley-Davidson zostały również dodane w celu idealnej integracji w oryginalnym miejscu.