Dedykowane Volkswagen

Dedykowane Volkswagen

W kategorii dedykowanych produktów dla marki Volkswagen znajdziesz to wszystko, co niezbędne jest do przyjemnej, a zarazem bezpiecznej jazdy. W tej kategorii znajdują się produkty, dzięki którym stworzymy spersonalizowane centrum rozrywki. Podczas jazdy możemy cieszyć się ulubioną muzyką najwyższej jakości, czy też korzystać z niezawodnej i zweryfikowanej nawigacji GPS. Pasażerowie pojazdu mogą bez ograniczeń odtwarzać różnego typu piki multimedialne, dzięki czemu nawet najdłuższa trasa przebiegnie o wiele szybciej. Zróżnicowany asortyment ułatwia znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie. Nasza oferta to doskonała opcja dla osób,które planują profesjonalny tuning swojego Volkswagena. Marka Alpine Style już od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Użytkownicy cenią ją przede wszystkim za ponadprzeciętną funkcjonalność oraz niezawodność. Nasz tuning sklep oferuje m.in. dedykowane odtwarzacze audio, anteny DAB, rozdzielacze sygnału, stacje bezprzewodowego ładowania, stacje multimedialne, a także wiele więcej. Posiadamy nie tylko różnorodne urządzenia, ale również profesjonalne akcesoria, które umożliwiają bezproblemowy i szybki montaż. Jest to spore udogodnienie, gdyż wszystkie potrzebne elementy można zakupić w jednym miejscu.

Seria Volkswagen Alpine Style powstała z myślą o osobach, które stawiają na wygodę oraz nieprzeciętną rozrywkę. Wielką popularnością cieszą się oczywiście stacje multimedialne - są one dedykowane konkretnym modelom marki Volkswagen, więc warto o tym pamiętać podczas podejmowana decyzji o zakupie. Stacje są dopasowane do konkretnych samochodów, dzięki czemu nie wymagają dodatkowych modyfikacji. Działają natychmiast po podłączeniu. Proponowane stacje multimedialne posiadają duże i czytelne ekrany. Umożliwiają przesyłanie plików z pamięci masowej USB, czy też poprzez model Bluetooth. Są przystosowane do sterowania za pomocą przycisków znajdujących się na kierownicy, co również stanowi wielką zaletę.
Volkswagen Alpine Style to także nowoczesne stacje do ładowania bezprzewodowego. Są one kompatybilne z niemal wszystkimi popularnymi smartfonami. Wystarczy jedynie położyć telefon na stację, aby rozpocząć proces ładowania. Nie potrzebujemy żadnego dodatkowego okablowania, co stanowi niewątpliwy plus.
W tej kategorii można znaleźć również dedykowane odtwarzacze audio. Z pewnością usatysfakcjonuje to miłośników perfekcyjnego brzmienia, które będzie pozbawione zniekształceń i innych wad. Wielką zaletą jest również intuicyjny montaż i konfiguracja.

-10%
Subwoofer ALPINE SWC-D84T6 Volkswagen T6.1 / T6
Dostępny
Wprowadź ekscytujące basy do swojego pojazdu dzięki subwooferowi SWC-D84T6 przeznaczonemu do Volkswagena T6.1 lub T6.Subwoofer o mocy 180 W jest wstępnie zainstalowany w specjalnie dopasowanej drewnianej obudowie do montażu pod siedzeniem pasażera, aby dodać potężne basy do istniejącego systemu dźwiękowego, a nawet jest kompatybilny z obrotowym siedzeniem autobusu kempingowego California.Uwaga: do zasilania tego subwoofera wymagany jest oddzielny wzmacniacz.
719,10 zł
Nasza poprzednia cena 799,00 zł
-10%
Wzmacniacz + subwoofer ALPINE SPC-D84AT6-R Volkswagen T6/T6.1
Dostępny
Zaktualizuj swój system głośników Alpine Adventure Audio dla Volkswagena T6.1 lub T6 do wersji Concert Ensemble dzięki nowemu 6-kanałowemu wzmacniaczowi DSP SPC-D84AT6 o mocy 550 W oraz systemowi subwoofera.Ta aktualizacja dźwięku doda mnóstwo mocy wyjściowej, dynamiki i basów do istniejącego systemu głośników Alpine, aby uzyskać doskonałe wrażenia słuchowe w samochodzie.
2 609,10 zł
Nasza poprzednia cena 2 899,00 zł
-10%
System głośników 16,5 cm do Volkswagen T6.1 ALPINE SPC-106T61
Dostępność? Wyślij e-mail.
Zmodernizuj swojego Volkswagena T6.1 dzięki nowemu wysokiej klasy systemowi głośników komponentowych SPC-106T61.Ten system Alpine Adventure Audio dla Volkswagena T6.1 doskonale łączy funkcjonalność z formą: ciesz się audiofilską jakością dźwięku, podczas gdy piękne, fototrawione kratki głośników wysokotonowych ze stali nierdzewnej wyglądają po prostu olśniewająco w słupkach A.
1 349,10 zł
Nasza poprzednia cena 1 499,00 zł
-10%
System głośników 16,5 cm VW T6 ALPINE SPC-106T6
Dostępność? Wyślij e-mail.
Zmodernizuj swojego Volkswagena T6 dzięki nowemu wysokiej klasy systemowi głośników komponentowych SPC-106T6.Ten system Alpine Adventure Audio dla Volkswagena T6 doskonale łączy funkcję z formą: ciesz się audiofilską jakością dźwięku, podczas gdy piękne, fototrawione, wykonane ze stali nierdzewnej maskownice głośników wysokotonowych wyglądają po prostu olśniewająco w słupkach A.
1 439,10 zł
Nasza poprzednia cena 1 599,00 zł
-10%
System głośników 20 cm VW T6 ALPINE SPC-108T6
Dostępność? Wyślij e-mail.
Zmodernizuj swojego Volkswagena T6 dzięki nowemu wysokiej klasy systemowi głośników komponentowych SPC-108T6.Ten system Alpine Adventure Audio dla Volkswagena T6 doskonale łączy funkcję z formą: ciesz się audiofilską jakością dźwięku, podczas gdy piękne, fototrawione, wykonane ze stali nierdzewnej maskownice głośników wysokotonowych wyglądają po prostu olśniewająco w słupkach A.
1 619,10 zł
Nasza poprzednia cena 1 799,00 zł
-10%
Zestaw wzmacniacza i subwoofera ALPINE SPC-D84AT6 do Volkswagen T6/T6.1
Ostatnie sztuki w magazynie
Zmodernizuj swój system głośników Alpine Adventure Audio dla Volkswagena T6.1 lub T6 do wersji Concert Ensemble dzięki nowemu 6-kanałowemu wzmacniaczowi DSP SPC-D84AT6 o mocy 550 W oraz systemowi subwoofera.
2 159,10 zł
Nasza poprzednia cena 2 399,00 zł
-10%
iLX-F903D Volkswagen Crafter ALPINE KIT-F9VW-CRA
Ostatnie sztuki w magazynie
Ten zestaw montażowy umożliwia łatwą i czystą instalację urządzenia iLX-F903D / INE-F904D w Volkswagenie Crafterze z roku modelowego 2017.Zestaw Alpine KIT-F9VW-CRA zawiera dopasowaną ramę i uchwyty montażowe (bez wiązki przewodów i interfejsu).
332,10 zł
Nasza poprzednia cena 369,00 zł