Audi Alpine Style

Audi Alpine Style

Audi Alpine Style to nowoczesne urządzenia, dzięki którym korzystanie z pojazdu stanie się o wiele przyjemniejsze. Są to produkty, które podnoszą funkcjonalność oraz komfort użytkowania samochodu. Posiadamy wyłącznie sprawdzone urządzenia, które cieszą się pozytywną opinią wśród użytkowników. Nasz sklep tuningowy to wyłącznie najlepsze marki, a także korzystne ceny. W tej kategorii można znaleźć m.in. monitory zagłówkowe i podsufitowe, stacje multimedialne Alpine, dedykowane konsole, akcesoria Car Audio / kamery cofania. Zróżnicowany asortyment sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Posiadamy produkty kompatybilne z najpopularniejszymi markami pojazdów, takimi jak np. Fiat, Mitsubishi, KIA, Volkswagen, Seat, Audi, a także wiele więcej. Zapewniamy także okazyjne ceny oraz liczne promocje. Proponowane przez nas car multimedia z pewnością usatysfakcjonują osoby stawiające na fachowy tuning. Szczególną uwagę warto zwrócić na monitory podsufitowe z wbudowanym odtwarzaczem DVD. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę, jeśli spędzamy długie godziny w korkach, czy też regularnie podróżujemy. Pasażerowie, którzy znajdują się na tylnej kanapie mogą swobodnie oglądać filmy lub seriale. Ponadto istnieje możliwość podłączenia własnego odtwarzacza, czy też konsoli gier. Jest to idealne rozwiązanie nie tylko dla dorosłych, ale również dzieci. Jeśli często podróżujemy z maluchami, to monitor podsufitowy wydaje się być genialnym pomysłem. Dzięki niemu czas zleci szybciej, a droga minie spokojniej.

W kategorii car multimedia można znaleźć także rozbudowane stacje multimedialne, które znacząco ułatwiają codzienną jazdę. Dzięki nim możemy bez trudu korzystać z nawigacji GPS, radia, czy też odtwarzacza muzycznego. Możemy podłączyć nasz telefon do urządzenia, co umożliwia np. odczytywanie wiadomości tekstowych. Dodatkowym plusem jest to, że sterowanie stają multimedialną może odbywać się za pomocą przycisków znajdujących się na kierownicy. Jest to spore ułatwienie dla kierowcy, który musi przede wszystkim skupić się na drodze. Dostępne są uniwersalne stacje multimedialne, jak i przystosowane do konkretnego modelu auta. W naszej ofercie można znaleźć także dedykowane konsole, dzięki którym możliwe jest podłączenie np. radioodtwarzacza, czy też innego systemu multimedialnego. Każdy zestaw posiada ramki oraz niezbędne akcesoria instalacyjne. Car multimedia to także szereg innych produktów, takich jak m.in. moduł Bluetooth, tuner radiowy, słuchawki bezprzewodowe, odtwarzacze DVD, anteny DAB.

Nawigacja dla Audi A4/A5 Alpine X702D-A5 z Apple CarPlay oraz Android Auto

Alpine przedstawia system Alpine Style drugiej generacji dla Audi A4/A5 (rok modelowy 2007-2016) Uzyskaj Apple CarPlay, Android Auto, Spotify, Waze, DAB +, wideo USB i wiele więcej dla swojego Audi A5. Wbudowany system nawigacji iGo Primo nextgen oferuje 3-letnie bezpłatne aktualizacje map i jest teraz kompatybilny z wyświetlaczem informacji o kierowcy, aby wyświetlać strzałki po kolei. Wszystkie komponenty systemu zaprojektowano tak, aby idealnie pasowały do istniejących miejsc instalacji i w pełni zintegrowały się z systemami elektronicznymi pojazdu.

Dedykowany odtwarzacz DVD Alpine DVE-5300X

1 499,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie
Rozbuduj swój multimedialny system Alpine o funkcję odtwarzania DVD. DVE-5300X został tak zaprojektowany, aby idealnie pasować w miejsce panelu sterowania audio, oferując tym samym wygodną obsługę z siedzenia kierowcy. Urządzenie obsługuje technologię HDMI, dzięki czemu odtwarzany obraz jest wysokiej jakości. Dodatkowo użytkownik jest w stanie w pełni obsługiwać odtwarzacz za pomocą dotykowego ekranu lub panelu sterowania Alpine.