Alpine Status

Alpine Status

Pełny system Alpine Status

Alpine Status zawiera wiele komponentów, które są zoptymalizowane zarówno pod względem mocy, jak i wydajności jako kompletny system, aby odtwarzać dźwięk o zamierzonej wysokiej rozdzielczości, zapewniając doskonałą, audiofilską jakość dźwięku. Każdy z komponentów można jednak zakupić niezależnie, aby stworzyć własny system.

Nowy
ALPINE HDZ-110 Subwoofer 11" (28cm)
Dostępny
Alpine przedstawia całkowicie nowy system dźwiękowy Alpine Status: wykorzystując te same koncepcje inżynieryjne i projektowe, które zostały zaczerpnięte z...
2 999,00 zł
Nowy
ALPINE RUX-C810 Pilot zdalnego sterowania
Ostatnie sztuki w magazynie
Kontroler RUX-C810 jest wymagany do samodzielnej pracy HDP-D90 (jeśli nie jest używany HDS-990). Umożliwia on podstawową obsługę wzmacniacza DSP, taką jak...
519,00 zł
Nowy
ALPINE HDZ-653 Zestaw 3-drożnych głośników komponentowych 6 1/2" (16,5 cm)
Dostępny
Dla audiofili, którzy chcą zbudować idealny system dźwiękowy, Alpine Status oferuje szeroką gamę głośników z obsługą Hi-Res Audio. 3-drożny zestaw głośników HDZ-653 o wysokiej rozdzielczości pasma 55Hz - 40kHz zawiera 170mm głośnik niskotonowy, 96mm głośnik średniotonowy oraz 70mm głośnik wysokotonowy z cewką 25mm. W ich skład wchodzą również wysokiej klasy x-overy głośnikowe.
4 999,00 zł
Nowy
ALPINE HDS-990 Odtwarzacz multimedialny Hi-Res Audio
Dostępny
Alpine HDS-990 Hi-Res Audio Media Player osiąga odtwarzanie 192kHz/24Bit poprzez 3 przewodowe wejścia USB DAC lub bezprzewodowe połączenie Bluetooth®. Zapewnia to, że wszelkie pliki muzyczne wysokiej rozdzielczości zapisane na USB lub smartfonie będą odtwarzane w zamierzonej specyfikacji. Odtwarzacz został zaprojektowany do pracy równoległej z oryginalnym radiem (lub istniejącym radiem na rynku wtórnym) i dlatego nie posiada tunera radiowego lub DAB+, jak również nie posiada funkcji zestawu głośnomówiącego Bluetooth i podobnych.
4 999,00 zł
Nowy
ALPINE HDP-D90 14-kanałowy cyfrowy procesor dźwięku Hi-Res
Dostępny
Wzmacniacz Alpine DSP HDP-D90 posiada wewnętrzną częstotliwość próbkowania 192kHz/32Bit i ultra szerokie pasmo audio 10Hz-110kHz, aby odtwarzać dźwięk w zamierzonej specyfikacji wysokiej rozdzielczości. Przemyślane projekty, takie jak obudowa pokryta miedzią, zwiększają stosunek sygnału do szumu do >110dB i minimalizują szumy i zniekształcenia podczas odtwarzania. Czerpiąc inspirację z wewnętrznego systemu zarządzania zegarem Master Clock w procesorze DSP AlpineF#1Status, HDP-D90 zawiera generator zegara z oscylatorem kryształowym w rdzeniu urządzenia, który śledzi i wyrównuje informacje cyfrowe, aby wyeliminować jitter (błędy czasowe) i dokładnie odtworzyć dźwięk.
6 999,00 zł