Car Audio i multimedia

Car Audio i multimedia

W kategorii car audio multimedia znajdują się wyłącznie produkty najwyższej klasy, które powstały dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii oraz wysokojakościowych materiałów. Proponujemy m.in. systemy multimedialne, materiały wytłumiające, głośniki oraz zestawy głośnikowe, subwoofery, radioodtwarzacze i procesory, wzmacniacze, a także wiele innych. Wszystkie produkty znajdujące się w naszym asortymencie pochodzą od znanych i cenionych producentów. Podczas kompletowania naszego asortymentu zawsze kierujemy się jakością. Właśnie dlatego można u nas znaleźć wyłącznie urządzenia funkcjonalne i żywotne, które niezawodnie posłużą przez długi czas. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę w przypadku osób, które cenią sobie podwyższony komfort użytkowania. Szeroki wybór produktów sprawia, że z łatwością znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie. Warto również wspomnieć, że wszystkie urządzenia audio multimedia są oryginalne i pochodzą od legalnych i zweryfikowanych dostawców. Gwarantujemy także wyjątkowo korzystne ceny.

W tej kategorii znajdują się także kamery cofania, które znacząco poprawiają komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Są to praktyczne, a zarazem niedrogie akcesoria, które ułatwiają codzienne życie. Dzięki nim zaparkowanie pojazdu, czy też wycofanie z miejsca parkingowego będzie banalnie proste. Kamery cofania znacząco przewyższają swoją jakością standardowe czujniki. Przede wszystkim ich eksploatacja zapewnia o wiele wyższą swobodę. Wszystko wyświetla nam się na monitorze, co daje nam sto procent pewności, że przeszkoda znajduje się w bezpiecznej odległości. W przypadku zwykłych czujników zawsze pozostaje element niepewności.

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się również stacje multimedialne marki Alpine. Są to urządzenia o wysokiej uniwersalności, które łatwo dopasujemy do naszego pojazdu. Jest to idealna opcja dla osób, które stawiają na nowoczesne technologie. Na uwagę zasługuje fakt, że cyfrowa stacja jest kompatybilna z Apple CarPlay oraz Android Auto. Wysoka funkcjonalność z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym. Proponowane stacje multimedialne zapewniają m.in. radio DAB+, odtwarzacz wideo USB, zestaw głośnomówiący, streaming audio, a także wiele innych interesujących opcji. Montaż stacji multimedialnej przebiega intuicyjnie, więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Wystarczy jedynie wsunąć wyświetlacz pod deskę rozdzielczą. Nie wymaga to specjalistycznych modyfikacji, co stanowi niewątpliwy atut. Oczywiście wyświetlacz posiada nowoczesny design, który pasuje do niemal każdego wnętrza. Jego codzienna eksploatacja to czysta przyjemność. Przyciski dotykowe są bardzo czułe, więc nie musimy martwić się, że panel będzie się zacinał, czy też odmawiał posłuszeństwa (tak, jak bywa w przypadku stacji multimedialnych słabej jakości).

Zwolennicy tradycyjnych rozwiązań znajdą w naszym ofercie radioodtwarzacze CD, radioodtwarzacze iPOD/USB, a także procesory dźwięku. Są to urządzenia o klasycznym wzornictwie, które w każdym samochodzie będą prezentować się bardzo elegancko. Oczywiście wszystkie produkty zostały wyposażone w podstawowe funkcje, dzięki którym możemy cieszyć się ulubioną muzyką podczas jazdy samochodem. Odtwarzacze wyposażone w moduł Bluetooth umożliwiają łączność bezprzewodową. Oznacza to, że możemy połączyć je z smartfonem, czy też innym urządzeniem mobilnym. Wszystko zależy wyłącznie od naszych osobistych potrzeb.

W tej kategorii znajdują się również wysokojakościowe głośniki samochodowe, które z pewnością sprostają wymaganiom miłośników nieprzeciętnego brzmienia. Możemy wybrać gotowy zestaw lub stworzyć własny system audio, który będzie dopasowany do wszystkich potrzeb oraz upodobań. Posiadamy głośniki 2 i 3 drożne, głośniki coaxialne, głośniki wysokotonowe, głośniki średniotonowe, głośniki niskotonowe, subwoofery, a także wiele innych. Są to urządzenia zaprojektowane oraz wyprodukowane przez najlepszych producentów. Właśnie dlatego sprawdzają się one doskonale podczas rozmaitych modyfikacji samochodu. Możemy zastąpić fabryczny system audio głośnikami najwyższej klasy, które zagwarantują nam brzmienie czyste oraz wyraziste.

Oferowane przez nas głośniki cechują się jedyną w swoim rodzaju budową, która skutecznie tłumi wszelkie zakłócenia i drgania. Jest to szczególnie odczuwalne podczas odtwarzania plików o wysokiej częstotliwości. Idealnie czyste brzmienie będzie towarzyszyć nam nawet podczas wysokiej głośności odtwarzania. Proponowane głośniki są również niezwykle trwałe, więc jest to inwestycja na długie lata.

Podczas projektowania samochodowego systemu audio warto również pomyśleć o wzmacniaczu. Jego zadaniem jest poprawa jakości przekazywanego sygnału, co bezpośrednio przekłada się na wzrost komfortu odtwarzania utworów muzycznych. Fani basu z pewnością będą zachwyceni oferowanymi przez nas subwooferami. Gwarantują one mocny, ale naturalny i soczysty dźwięk.

W naszej ofercie znajduje się o wiele więcej urządzeń multimedialnych, więc warto się z nimi zapoznać. Stale dodajemy nowe produkty do asortymentu.