System głośników 16,5 cm VW T6 ALPINE SPC-106T6

Doświadczenie dźwięku Alpine Adventure

Nowa seria rozwiązań dźwiękowych Alpine Adventure Audio dla Volkswagena T6 została stworzona z myślą o entuzjastach kamperów i pojazdów kempingowych. Zaprojektowane specjalnie z myślą o trudnych i często nieprzyjaznych dla dźwięku warunkach panujących w tych pojazdach kempingowych i użytkowych, nasze systemy gwarantują niezrównaną doskonałość dźwięku podczas długich podróży do celu. Są one nie tylko przyjemne do słuchania, ale również łatwe w instalacji, a ich charakterystyczny design ożywi każdy kokpit bez psucia oryginalnej estetyki kabiny. Spraw, aby Twoje podróże po drogach były tak ekscytujące, jak Twoje działania po przybyciu na miejsce z systemem Alpine Adventure Audio!

Twój VW T6 nigdy nie brzmiał tak dobrze

Wprowadź wysokiej jakości dźwięk do swojego Volkswagena T6 za przystępną cenę dzięki systemowi głośników Alpine SPC-106T6 Adventure Audio. Od głębokich, bogatych basów do dokładnych średnich i wyraźnych, czystych wysokich tonów – usłyszysz każdą nutę z nową wyrazistością. System głośników obsługuje do 180 W mocy szczytowej i zapewnia audiofilskie wrażenia słuchowe. Dla jeszcze większej mocy i średniego basu, możesz alternatywnie wybrać SPC-108T6, wyposażony w masywne 20cm głośniki drzwiowe zamiast 16,5cm.

Wykonane dla Volkswagen T6

Bez względu na to, czy jesteś stolarzem, miłośnikiem kempingu czy członkiem dużej rodziny, ten system nagłośnienia jest dla Ciebie i Twojego T6. System głośników SPC-106T6 Adventure Audio jest kompatybilny z wszystkimi konfiguracjami Volkswagena T6 (Multivan, California, Caravelle i Transporter) oraz z każdym rodzajem oryginalnych lub zamiennych systemów radiowych (z wyjątkiem oryginalnego systemu Dynaudio). Jest on również kompatybilny z roletami przedniej szyby T6 California.

Sprawdź dedykowane zestawy audio do samochodów z grupy Volkswagen: https://www.rpmotorsport.pl/car-audio-i-multimedia/dedykowane-volkswagen

Zaprojektowany, aby go było widać i słychać

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz w SPC-106T6 są pięknie zaprojektowane, wykonane ze stali nierdzewnej maskownice głośników wysokotonowych na słupkach A, które zastępują oryginalne plastikowe maskownice VW. Używamy najnowocześniejszego procesu chemicznego fototrawienia, aby zapewnić najwyższą estetykę i akustykę, aby wyglądały oszałamiająco pod każdym kątem – a jednocześnie były zoptymalizowane akustycznie i praktycznie przezroczyste dla przechodzących przez nie fal dźwiękowych.

Szybka i łatwa instalacja

Komponenty systemu głośników Alpine wykorzystują wyłącznie oryginalne miejsca montażu, aby ułatwić instalację i zachować możliwość ponownego zainstalowania systemu fabrycznego (jeśli jeździsz pojazdem leasingowym, który musi zostać zwrócony w pewnym momencie). Wszystkie złącza są kompatybilne z oryginalną wiązką przewodów i złączami VW w trybie plug-and-play. Cała instalacja może być wykonana w krótkim czasie przy użyciu zwykłych narzędzi domowych. Do zestawu dołączona jest instrukcja montażu krok po kroku.

Ciesz się wyrazistymi, czystymi wysokimi tonami

28-milimetrowe jedwabne kopułki wysokotonowe o jakości audiofilskiej z tylnymi komorami wytwarzają wyraźne, czyste wysokie tony, które pozwalają usłyszeć każdą nutę z oszałamiającą klarownością i szybką dynamiką. Nasi inżynierowie dźwięku stworzyli również zoptymalizowane pod kątem audio uchwyty do montażu głośników wysokotonowych na słupkach A, dzięki czemu głośniki te mogą być skierowane bezpośrednio na słuchaczy w kabinie. To zdecydowanie poprawia scenę dźwiękową i czystość dźwięku, zapewniając niesamowite wrażenia słuchowe.

Wysokiej klasy głośniki wysokotonowe z jedwabną kopułką

Przenieś swoje doznania słuchowe na wyższy poziom dzięki systemom Alpine Adventure Audio dla VW T6. Wysokiej klasy 28-milimetrowe głośniki wysokotonowe charakteryzują się rozszerzonym pasmem przenoszenia wysokich częstotliwości znacznie przekraczającym 25 kHz, dzięki czemu wiernie odtwarzają scenę dźwiękową i szczegóły harmoniczne muzyki.

Dynamiczne doświadczenie średniego basu

Zaprojektowane przez Alpine dynamiczne głośniki średniotonowe wytwarzają szeroki zakres częstotliwości, który odkrywa bogactwo szczegółów każdej ścieżki dźwiękowej – dostarczając ulubione utwory z potężnym średnim basem oraz niesamowitą teksturą i dokładnością. Dołączone stalowe pierścienie podstawy zapewniają solidne jak skała, wolne od wibracji połączenie z ramą drzwi i doskonale uszczelniają wnętrze drzwi przed wilgocią dzięki dołączonym uszczelkom silikonowym.

Uaktualnienie do Adventure Audio: Concert Ensemble

Uzyskaj doskonałe wrażenia słuchowe, modernizując swój system głośników SPC-106T6 za pomocą wzmacniacza DSP 550 Watt i zestawu subwoofera SPC-D84AT6 dla Volkswagena T6. Wzmacniacz DSP zdecydowanie zwiększa moc wyjściową i dynamikę Twojego systemu Adventure Audio i posiada specyficzne dla pojazdu ustawienia dźwięku DSP oraz wiązkę przewodów typu plug-and-play. Dodanie 20 cm subwoofera o mocy 300 W z podwójną cewką drgającą, umieszczonego pod siedzeniem pasażera w szczelnej, dopasowanej obudowie, zapewnia bogate, głębokie basy oraz płynny i zrównoważony dźwięk. Subwoofer jest również kompatybilny z obrotowym fotelem pasażera w T6 California.