Rpmotorsport – blog firmowy

Temat tuningu jest nam znany – Przydatne informacje

Car audio

Stacja multimedialna ALPINE ILX-F115DU

Alpine iLX-F115DU dla Fiat Ducato 3, Peugeot Boxer 2 i Citroen jumper 2 to druga generacja znanej na całym świecie linii produktów Halo firmy Alpine, wyposażona w 11-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości WXGA i dostarczana ze wszystkimi wymaganymi częściami instalacyjnymi (takimi jak wiązka przewodów plug-and-play, interfejs CAN, ramka itp.) dla Ducato 3. Super płaski wyświetlacz wydaje się po prostu unosić nad deską rozdzielczą i może być regulowany na różne sposoby w celu uzyskania najlepszej pozycji.

Ciesz się bezprzewodową kompatybilnością Apple CarPlay i Android Auto (przewodowo), radiem cyfrowym DAB+, odtwarzaniem wideo przez USB, odtwarzaniem Hi-Res Audio, zestawem głośnomówiącym Bluetooth i strumieniowym przesyłaniem dźwięku oraz wieloma innymi funkcjami dzięki tej niesamowitej jednostce głównej.

Możesz wybrać z szerokiego wyboru aplikacji nawigacyjnych online, takich jak mapy Google i używać ich na ekranie Alpine dzięki Apple CarPlay i Android Auto.
Wprowadź do swojego pojazdu wyjątkowo dobrą jakość dźwięku: Alpine Halo11 jest pierwszą na świecie jednostką główną z wbudowanym wzmacniaczem klasy D i posiada szeroki wachlarz profesjonalnych funkcji strojenia dźwięku, takich jak 2-drożne X-over, korektor parametryczny, 6-woltowe wyjścia przedwzmacniające, cyfrowa korekcja czasu i wiele innych.

Więcej info w naszym sklepie internetowym: https://www.rpmotorsport.pl/stacja-multimedialna-alpine/stacja-multimedialna-alpine-ilx-f115du.html