Rpmotorsport – blog firmowy

Temat tuningu jest nam znany – Przydatne informacje

Car audio

Stacja multimedialna ALPINE ILX-705DM

Alpine iLX-705DM jest alternatywną wersją modelu iLX-705D.

W tej wersji media box 1DIN jest przymocowany do górnej strony 7-calowego ekranu i umożliwia montaż w pojazdach z ograniczeniem miejsca w stacji dokującej radia, takich jak Seat Leon.

Wyposażono ją w ekran o wysokiej rozdzielczości, bezprzewodowy Apple CarPlay, 2 porty USB, a także wbudowany wzmacniacz klasy D i możliwość odtwarzania dźwięku Hi-Res Audio.

Jeśli szukasz wysokiej klasy systemu 2DIN do swojego samochodu, który zawiera wszystkie najnowsze funkcje, najnowocześniejsze kompatybilności multimedialne i zabójczą jakość dźwięku, iLX-705DM jest dla Ciebie.

Ciesz się bezprzewodową kompatybilnością z Apple CarPlay i Android Auto (przewodowo), radiem cyfrowym DAB+, odtwarzaniem wideo przez USB, odtwarzaniem Hi-Res Audio, zestawem głośnomówiącym i strumieniowym przesyłaniem dźwięku przez Bluetooth oraz wieloma innymi funkcjami dzięki tej niesamowitej jednostce głównej. Wprowadź do swojego pojazdu wyjątkowo dobrą jakość dźwięku: Alpine iLX-705DM należy do pierwszych na świecie jednostek głównych z wbudowanym wzmacniaczem klasy D i posiada szeroki wachlarz profesjonalnych funkcji strojenia dźwięku, takich jak cyfrowe X-over, korektor parametryczny, cyfrowa korekcja czasu i wiele innych.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: https://www.rpmotorsport.pl/stacja-multimedialna-alpine/stacja-multimedialna-alpine-ilx-705dm.html