Rpmotorsport – blog firmowy

Temat tuningu jest nam znany – Przydatne informacje

Car audio

MODUŁ DAB+ ALPINE EZI-DAB-BT

Zaprojektowany jako łatwe w montażu rozwiązanie dla milionów pojazdów na drogach na całym świecie bez cyfrowego radia i zestawu głośnomówiącego Bluetooth, Alpine EZi – DAB – BT jest łatwy w instalacji w samochodzie. W większości przypadków nie potrzebujesz nawet żadnych narzędzi, wystarczy kilka prostych kroków, a będziesz gotowy do pracy.

Alpine EZI

Zaprojektowany jako łatwe w montażu rozwiązanie dla milionów pojazdów na drogach na całym świecie, bez cyfrowego radia i zestawu głośnomówiącego Bluetooth, EZi – DAB – BT można łatwo zainstalować w samochodzie. W większości przypadków nie potrzebujesz nawet żadnych narzędzi, wystarczy kilka prostych kroków, a będziesz gotowy do pracy.

EZi – DAB – BT współpracuje z istniejącym systemem audio za pomocą prostego kabla aux-in lub przez nieużywaną częstotliwość FM. Składa się z eleganckiego kontrolera bezprzewodowego, który można zamocować niemal wszędzie i dyskretnej anteny przedniej szyby, nigdy nie było prostszego sposobu na cieszenie się cyfrowym radiem i muzyką z telefonu i uzyskanie zestawu głośnomówiącego Bluetooth.

Korzystaj z szerokiej gamy stacji i bez zakłóceń jakości cyfrowego radia DAB / DAB +, a także z ulubionej muzyki z telefonu, tabletu lub usług muzycznych, takich jak Spotify, podczas korzystania z aplikacji towarzyszącej Pure Go na urządzenia z systemem iOS i Android.

EZi – DAB – BT to najprostszy sposób na aktualizację systemu audio w samochodzie, furgonetce lub ciężarówce bez jego wymiany.

EZI-DAB-BT

Dowiedź się więcej na stronie naszego sklepu internetowego:
https://www.rpmotorsport.pl/radioodtwarzacze-i-procesory/modu%C5%82-dab-alpine-ezi-dab-bt.html