ALPINE SPC-D84AT6 do Volkswagen T6/T6.1

Zmodernizuj swój system głośników Alpine Adventure Audio dla Volkswagena T6.1 lub T6 do wersji Concert Ensemble dzięki nowemu 6-kanałowemu wzmacniaczowi DSP Alpine SPC-D84AT6 o mocy 550 W oraz systemowi subwoofera.

Ta aktualizacja dźwięku doda mnóstwo mocy wyjściowej, dynamiki i basów do istniejącego systemu głośników Alpine, aby uzyskać doskonałe wrażenia słuchowe w Twoim pojeździe.

Wzmacniacz DSP o mocy 550 W jest wstępnie zaprogramowany tak, aby idealnie pasował do charakterystyki dźwiękowej Volkswagenów T6.1 i T6, zapewniając doskonałą jakość dźwięku, natomiast dołączony zespół przewodów do oryginalnych radioodbiorników Volkswagena umożliwia szybką instalację plug-and-play w samochodzie.

Dołączony subwoofer o mocy 180 W z drewnianą obudową do montażu pod siedzeniem pasażera dodaje mocnych basów i jest kompatybilny nawet z obrotowym siedzeniem autobusu kempingowego California.

Uwaga: ten system jest przeznaczony do pracy tylko z oryginalnym radiem Volkswagen T6.1 / T6. Jeśli masz radio Alpine lub inne radio z rynku wtórnego, wybierz SPC-D84AT6-R zamiast niego.

Doświadczenie dźwięku Alpine Adventure

Nowa seria rozwiązań dźwiękowych Alpine Adventure Audio dla Volkswagena T6.1 i T6 została stworzona z myślą o entuzjastach kamperów i pojazdów kempingowych. Zaprojektowane specjalnie z myślą o trudnych i często nieprzyjaznych warunkach akustycznych tych pojazdów kempingowych i użytkowych, nasze systemy gwarantują niezrównaną doskonałość dźwięku podczas długich podróży do celu. Są one nie tylko przyjemne do słuchania, ale także łatwe w instalacji, a ich charakterystyczny design ożywi każdy kokpit, nie psując oryginalnej estetyki kabiny. Spraw, aby Twoje podróże po drogach były tak ekscytujące, jak Twoje działania po przybyciu na miejsce z systemem Alpine Adventure Audio!