NAWIGACJA ALPINE X803DC-U APPLE CARPLAY ANDROID AUTO

Profesjonalna nawigacja do pojazdów ciężarowych i kamperów. Używając specjalnych map do kamperów i ciężarówek nie musisz się obawiać, że wjedziesz na drogę nieodpowiednią do Twojego pojazdu.

System ten jest w pełni kompatybilny z najnowszymi smartfonami, takimi jak iPhone oraz Galaxy S i umożliwia korzystanie z systemów Android Auto i Apple CarPlay na 8-calowym ekranie o wysokiej rozdzielczości.

Funkcje systemu obejmują także radio cyfrowe DAB+, odtwarzanie wideo z USB, gniazdo HDMI oraz najnowszą technologię Bluetooth.

System ten daje nawet trzy opcje nawigacji: X803DC-U bazuje na systemie nawigacji iGo Primo NextGen z mapami TomTom oraz możliwością bezpłatnych aktualizacji map przez 3 lata. Posiada on także możliwość nawigacji online, z wykorzystaniem serwisu Maps w systemie Apple CarPlay oraz nawigacji Google w systemie Android Auto. Zarówno Apple CarPlay, jak i Android Auto mogą łączyć się z anteną nawigacji Alpine, co zapewnia najwyższą dokładność określania pozycji.

Więcej informacji znajdziesz na karcie produktu w naszym sklepie internetowym: https://www.rpmotorsport.pl/stacja-multimedialna-alpine/nawigacja-alpine-x803dc-u-apple-carplay-android-auto.html

Black Friday | Felgi JR | Sprawdź

Oferta specjalna trwa od 29 listopada 2019 do 14 grudnia 2019.

Pobierz cennik i sprawdz czy znajdziesz coś dla siebie?

Jesteś zdecydowany wyślij do nas email info@rpmotorsport.pl , sprawdzimy aktualną dostępność i udzielimy odpowiedniego rabatu.

Pamiętajcie również o ratach 0% w PayU, akcja trwa do końca grudnia 2019.

Wybierz felgi dla siebie:
https://www.rpmotorsport.pl/felgi-nakretki-dystanse

Felgi JR34 Maserati Grandsport Cabrio

Tym razem trochę inny klimat, co prawda mamy jesień, ale już teraz można pomyśleć jak będzie wyglądał sezon 2020 🙂

Na zdjęciach zobaczycie Felgi JR34 Cabrio Hyper Black 20″ na Maserati Grandsport, sprawdź aktualną ofertę na naszej stronie:
https://www.rpmotorsport.pl/felgi-nakretki-dystanse/felgi-japan-racing-jr-34