Opony Toyo R888R w ofercie RPMotorsport

Nowa opona wyścigowa z homologacją drogową Toyo R888R, która wznosi wchodzenie w zakręty, sterowanie i hamowanie na zupełnie nowy poziom. Poczuj się jak kierowca rajdowy nawet w drodze do pracy.

” … mam szczęście, bo moja współpraca z Toyo oznacza, że jeżdżę na świetnych oponach … opony zachowują się tak samo w każdej temperaturze, co jest bardzo ważne przy tym co robię … opona, której używamy do ślizgania się po drogach w ten sposób, naprawdę działa świetnie od samego założenia do niemal całkowitego zużycia … ”
— Ken Block #43, były kierowca WRC i WRX. Twórca legendarnej Gymkhany

Sprawdź aktualną ofertę w naszym sklepie internetowym:
https://www.rpmotorsport.pl/opony/

VW Polo | Felgi JR-3

Dzisiaj chcemy Wam pokazać Volkswagena Polo, został on ubrany w felgi JR wheels model JR-3 w rozmiarze 18×9. Polo białe, więc i felgi w kolorze białym. Jak Wam się podoba? Skomentuj na naszym profilu FB.

Znajdź swój rozmiar: https://www.rpmotorsport.pl/felgi-nakretki-dystanse/felgi-japan-racing-jr-3

Nissan GTR | Felgi JR34 Silver

Tym razem bardzo ciekawa odsłona kultowego Nissana GTR. Na zdjęciach zobaczycie felgi JR Wheels model JR35, kolor silver w rozmiarze 20″

Felgi te dostępne są w dwóch rozmiarach 19″ oraz 20″ oraz kilku kolorach: Black, Bronze, Hiper Black, Machined Face Silver,

Sprawdź na naszej stronie:
https://www.rpmotorsport.pl/felgi-nakretki-dystanse/felgi-japan-racing-jr-34

BMW M2 | Felgi JR36 Hyper Black

Nowy model felg Japan Racing, model JR36 na pięknym BMW M2, jak Wam się podoba? Skomentuj na naszym profilu na FB 🙂

Czy wiesz, że model JR36 dostępny jest w rozmiarach od 18″ aż do 23″ ?

Sprawdź na naszej stronie, skorzystaj z przydatnych filtrów po lewej stronie: https://www.rpmotorsport.pl/felgi-nakretki-dystanse/felgi-japan-racing-jr-36

NAWIGACJA ALPINE X803DC-U APPLE CARPLAY ANDROID AUTO

Profesjonalna nawigacja do pojazdów ciężarowych i kamperów. Używając specjalnych map do kamperów i ciężarówek nie musisz się obawiać, że wjedziesz na drogę nieodpowiednią do Twojego pojazdu.

System ten jest w pełni kompatybilny z najnowszymi smartfonami, takimi jak iPhone oraz Galaxy S i umożliwia korzystanie z systemów Android Auto i Apple CarPlay na 8-calowym ekranie o wysokiej rozdzielczości.

Funkcje systemu obejmują także radio cyfrowe DAB+, odtwarzanie wideo z USB, gniazdo HDMI oraz najnowszą technologię Bluetooth.

System ten daje nawet trzy opcje nawigacji: X803DC-U bazuje na systemie nawigacji iGo Primo NextGen z mapami TomTom oraz możliwością bezpłatnych aktualizacji map przez 3 lata. Posiada on także możliwość nawigacji online, z wykorzystaniem serwisu Maps w systemie Apple CarPlay oraz nawigacji Google w systemie Android Auto. Zarówno Apple CarPlay, jak i Android Auto mogą łączyć się z anteną nawigacji Alpine, co zapewnia najwyższą dokładność określania pozycji.

Więcej informacji znajdziesz na karcie produktu w naszym sklepie internetowym: https://www.rpmotorsport.pl/stacja-multimedialna-alpine/nawigacja-alpine-x803dc-u-apple-carplay-android-auto.html

Black Friday | Felgi JR | Sprawdź

Oferta specjalna trwa od 29 listopada 2019 do 14 grudnia 2019.

Pobierz cennik i sprawdz czy znajdziesz coś dla siebie?

Jesteś zdecydowany wyślij do nas email info@rpmotorsport.pl , sprawdzimy aktualną dostępność i udzielimy odpowiedniego rabatu.

Pamiętajcie również o ratach 0% w PayU, akcja trwa do końca grudnia 2019.

Wybierz felgi dla siebie:
https://www.rpmotorsport.pl/felgi-nakretki-dystanse