legend
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

W sprawie dostępności wyślij do nas e-mail na adres info@rpmotorsport.pl

Moduł Bluetooth Alpine KCE-250BT

449,00 zł (brutto) 365,04 zł (netto)
Brutto Dostępność? Wyślij e-mail.
new_releases Dostępność? Wyślij e-mail.

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

Bezpieczne płatności PayU oraz szyfrowane połączenie SSL
Darmowa dostawa już od 499 pln. Przesyłki nadajemy również w paczkomatach Inpost.
14 dni na zwrot
Opis

Wykonywanie/odbieranie połączeń telefonicznych w trybie głośnomówiącym

KCE-250BT - Moduł Parrot Bluetooth

To poręczne urządzenie dodatkowe przeznaczone jest dla naszych produktów z funkcją obsługi zestawu Parrot Bluetooth?. Moduł ten umożliwia pełną obsługę telefonów komórkowych wykorzystujących technologię Bluetooth?. Ponieważ moduł ten jest urządzeniem wykorzystującym technologię Parrot Bluetooth?, dlatego zapewnia on obsługę największej liczby telefonów oraz możliwość aktualizacji oprogramowania, gwarantującą kompatybilność w przyszłości. Pobieranie książki telefonicznej odbywa się szybko i umożliwia natychmiastowy dostęp do wszystkich numerów telefonów.

W sprawie aktualizacji oprogramowania dla produktów, które nie zostały wymienione powyżej, prosimy kontaktować się z lokalnym, oficjalnym dealerem firmy Alpine lub z przedstawicielem firmy Alpine w danym kraju.

Pobierz najnowszą aktualizację dla Twojego telefonu komórkowego Bluetooth?

Wykorzystanie technologii firmy Parrot

Wykorzystanie technologii firmy Parrot w celu zapewnienia szerokiego zakresu kompatybilności z wieloma telefonami komórkowymi wyposażonymi w technologię bezprzewodowej komunikacji krótkiego zasięgu Bluetooth. Nowe oprogramowanie może być pobierane i instalowane na laptopie za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego Bluetooth w celu zapewnienia możliwości obsługi przyszłych modeli telefonów komórkowych.

Zaawansowana funkcjonalność

Moduł KCE-250BT posiada funkcję zapewniającą pełny dostęp do książki telefonicznej, funkcję historii połączeń, funkcję wybierania głosowego i funkcję automatycznego odbioru połączeń z kompatybilnych telefonów. Funkcje wyświetlania książki telefonicznej, połączeń odebranych, połączeń nieodebranych i wybieranych numerów różnią się w zależności od telefonu i operatora telefonicznego. Prosimy odwiedzić lokalnego, autoryzowanego sprzedawcę detalicznego produktów firmy Alpine w celu sprawdzenia kompatybilności Twojego telefonu komórkowego

WŁAŚCIWOŚCI

Bluetooth?

  • Wykonywanie/odbieranie połączeń telefonicznych w trybie głośnomówiącym
  • Transfer książki telefonicznej
  • Mikrofon w zestawie

SPECYFIKACJE

Wymiary

  • Wymiary obudowy (szerokość x wysokość x głębokość) mm: 95 mm x 25 mm x 77 mm

Informacje ogólne

  • Wymagane zasilanie: 13,5 V DC (dopuszczalne 10-16 V); waga: 96 g

 

 

Opis
KCE-250BT
chat Komentarze (0)