Top

 1. Układ wydechowy Magnaflow Audi S3 2015-
  [19233]

  Dostępność: Ten produkt jest niedostępny lub na zamówienie. Prosimy o kontakt.
  Cena brutto (z VAT):  7,251.00zł
   Poprzedni
   Następny
   Produkt 3 z 3
   Share on Digg
   Share on Facebook Share on Twitter Share via E-Mail
  Firma MagnaFlow uważana jest za jedną z najlepszych w branży wyczynowych układów wydechowych. Świadczyć mogą o tym zarówno certyfikacje systemu jakości ISO9001, szeroka paleta produktów, 25letnie doświadczenie w branży jak i uznanie wielu światowych potentatów w branży tuningu samochodowego oraz sukcesy w sporcie. Takie gwiazdy jak wielokrotny mistrz formuły Indy Mario Andretti czy światowej renomy budowniczy hotrod-ów - Boyd Coddington, są częścią zespołu stanowiącego o renomie produktów.

  Na początku istnienia firma nosiła nazwę CarSound, który obecnie, jako wydzielony departament, zajmuje się produkcją wyczynowych katalizatorów. Wszelkie produkty opuszczające fabrykę MagnaFlow Performance Exhaust / CarSound Exhaust Systems powstały na drodze połączenia myśli technicznej z pasją dla sportu wyczynowego. Każdy nowy układ wydechowy zostaje poddany szeregowi testów zarówno jeśli chodzi o jakość wykonania jak i wywierany wpływ na poprawę osiągów silnika. To wszystko powoduje, że firma nieustannie pozostaje liderem w swojej branży.

  Termin realizacji jeżeli jest dostępny u producenta : około 14 dni, istnieje możliwość zamówienia tańszym transportem morskim realizacja około 8 tygodni, wycena na e-mail.

  Podana cena dotyczy indywidualnego zamówienia 1 sztuki produktu.


  System Type Cat-Back
  Series Sport
  Exit Style I
  Outlet Qty Quad
  Tubing Dia 3 IN
  Tip Finish Polished
  Material Stainless
  5.5703 sek