Top

 1. Katalizator metalowy sportowy Magnaflow 57mm EURO 3 do 2500cc 43955M
  [43955M]

  Dostępność: Realizacja 2-4 dni (o szczegóły zapytaj info@rpmotorsport.pl)
  Cena brutto (z VAT):  465.00zł
   Poprzedni
   Następny
   Produkt 1 z 8
   Share on Digg
   Share on Facebook Share on Twitter Share via E-Mail

  Przedstawiamy jeden z najlepszych na rynku oraz w ofercie naszego sklepu tuningowego metalowy katalizator. Produkt wyróżnia się pośród innych tego typu akcesoriów swoją kompaktową budową i niespotykaną wcześniej wysoką przepustowością sięgającą 200cpsi.
  Obudowa katalizatora Magnaflow 57mm EURO 3 jest wykonana ze stali kwasoodpornej i nie posiada spawów. Stożkowa budowa produktu pozwala na zastosowanie go również w wydechach 3 calowych. 


  Brak spawów to nie tylko korzyść estetyczna. Dzięki zastosowaniu tego typu metody powierzchnia katalizatora sportowego jest wolna od jakichkolwiek wystających elementów i minimalizuje jego rozmiary. 


  Oprócz tego można zastosować go w każdego rodzaju samochodzie, nawet takim, który nie posiada wystarczająco dużo miejsca w komorze silnika. Magnaflow 57mm może być również stosowany w samochodach z napędem RWD oraz 4x4, w których wnęka tunelu środkowego zazwyczaj zajęta jest przez wał napędowy. Produkt zdaje egzamin także w przypadku aut sportowych, tuningowanych, wyczynowych oraz rajdowych.

  Katalizator metalowy Magnaflow spełnia normę EURO 2 i EURO 3 do pojemności silnika 2500ccm

  Wymiary: 

   

  • średnica 10 cm,
  • długość 15 / 20 cm,
  • średnica montażowa 57mm (2,25")
  0.6601 sek