Top

 1. Innovate LC-2 Szerokopasmowa sonda AFR z modułem 3877
 2. Innovate LC-2 Szerokopasmowa sonda AFR z modułem 3877
  [INO-3877]

  Dostępność: Realizacja 2-4 dni (o szczegóły zapytaj info@rpmotorsport.pl)
  Cena brutto (z VAT):  833.00zł
   Poprzedni
   Następny
   Produkt 7 z 18
   Share on Digg
   Share on Facebook Share on Twitter Share via E-Mail

  Kontroler sondy szerokopasmowej Innovate LC-2 to całkiem nowa i udoskonalona wersja jednego z cieszącego się wielką popularnością kontrolera LC-1. Nowa wersja wyposażona została w wydajny i niezwykle precyzyjny system DirectDigital™, dzięki któremu kontroler dostarcza informacje z bardzo dużą dokładnością niespotykaną nigdy wcześniej. Wszelkie pomiary są wykonywane w  100% cyfrowo, co również zwiększa precyzje działania urządzenia i pozwala większą kontrolę zachodzących procesów. Sonda AFR posiada dwa złącza, za pomocą których możliwe jest połączenie jej z komputerem, zewnętrznym ECU (standalone, piggy back) lub zegarami.

  Główną zaletą szerokopasmowej sondy Innovate LC-2 z modułem 3877 jest to, że dzięki pobieraniu szczegółowych danych na temat współczynnika AFR zyskujesz pewność, że Twój silnik pracuje na optymalnie dobranej mieszance, a  maksymalna moc jest generowana w sposób bezpieczny i kontrolowany. Jest to cecha, którą bardzo ciężko znaleźć w innych tego typu urządzeniach.

  Główne cechy zestawu Innovate LC-2:

  • zastosowanie wielokrotnie nagradzanej i nowoczesnej technologii cyfrowego pomiaru DirectDigital™ (dokładność AFR +/- 0.007)
  • kompatybilność ze wszystkimi  obecnie dostępnymi rodzajami paliw
  • funkcja kalibracji czujnika pozwalająca na uzyskanie najlepszej możliwej dokładności pomiaru
  • informujące o pracy urządzenia zintegrowane diody LED
  • dwa analogowe wejścia 0-5V
  • możliwość połączenia z Innovate MTS


  Do szerokopasmowej sondy AFR Innovate LC-2 dodatkowo dołączony jest niezwykle funkcjonalny program Logworks, który daje możliwość śledzenia zmieniających się w czasie rzeczywistym danych na podłączonym, ekranie zewnętrznym.*

  *Urządzenie nie jest wyposażone w wyświetlacz. Odczyt wartości może być wyświetlony na ekranie laptopa lub komputera stand-alone, do którego podłączone jest urządzenie. Możesz też dokupić do urządzenia dodatkowy wskaźnik w zależności od koloru wyświetlacza,

  Wskaźnik DB niebieski:
  http://rpmotorsport.pl/zegar-blue-innovate-niebieskie-podswietlanie-p-54096.html

  Wskaźnik DB bursztynowy/czerwony:
  http://rpmotorsport.pl/zegar-blue-innovate-czerwone-podswietlanie-p-54097.html

  Wskaźnik DB zielony:
  http://rpmotorsport.pl/zegar-green-innovate-zielone-podswietlanie-p-54116.html

  5.5734 sek