Lukiasz
Administrator RPM Owner

Pomógł: 2 razy Wiek: 28 Dołączył: 05 Lip 2006 Posty: 3546 Piwa: 2/5 Skąd: z Fałtekowa
|
Wysłany: 2009-11-18, 16:44 Foteliki dziecięce RECARO
|
|
|
Przypominamy iż w ofercie RPM znajdziesz także foteliki dla młodych sportowców, poniżej przedstawię 3 najpopularniejsze modele:
1. Recaro Young Sport
| Cytat: |
Większe bezpieczeństwo nie tylko dla małych sportowców. Nowy RECARO Young Sport zaprojektowany z myślą o tych, którzy lubią doznania szybkiej i zarazem pewnej jazdy. Przeznaczony dla dzieci z wyobraźnią, ważących od 9 do 36 kg (grupa ECE I / II / III).
W tym foteliku zainstalowaliśmy pięciopunktowy system pasów, który dba o bezpieczeństwo rosnącej grupy wiekowej ECE I (od ok. 9 miesięcy do 4 lat). Po dostosowaniu podpórki pod plecy do wzrostu dziecka pasy przesuną się automatycznie na właściwą pozycję, optymalnie ochraniając dziecko. W momencie, gdy mały sportowiec jest już większy, wystarczy wymontować pasy. Od tej pory przypinamy małego podróżnika trzypunktowym pasem samochodowym.
Bezpieczne
* regulowana wysokość zagłówka
* zintegrowany, trzypunktowy pas bezpieczeństwa
* osłona ramion absorbująca niebezpieczną energię
* poduszka pomniejszająca, by zredukować nadmiar miejsca w obszarze bioder
Ergonomiczne
* regulowana wysokość, by jak najlepiej dopasować fotelik do dziecka
* odpowiednio wyprofilowane oparcie dba o rosnący kręgosłup
Komfortowe
* oddychające materiały uprzyjemniają jazdę
* pozycja spoczynkowa dla pragnących chwili odpoczynku
Praktyczne
* własny 5-punktowy pas bezpieczeństwa z możliwością demontażu
* centralna regulacja i napinacz pasów ułatwiają obsługę
* prosty montaż: wystarczy włożyć fotelik do samochodu i przypiąć trzypunktowym pasem
* długi czas użytkowania: 1 fotelik dla dzieci od ok. 9 miesięcy do 12 lat (9-36 kg)
* uchwyt do noszenia ułatwia transport
* dzięki prostej regulacji przy przestawianiu podpórki pod plecy pas dopasuje się automatycznie - w ten sposób błędna obsługa jest niemal wykluczona
* pozycja spoczynkowa ustawiana za pomocą pokrętła
Wysokiej jakości
* użyte materiały: innowacyjna, modna mikrofibra i nowoczesna imitacja zamszu. Tapicerkę można zdejmować i prać w pralce w temp. do 30°C
* zastosowane pokrycia dostępne w wielu ciekawych i aktualnych zestawieniach kolorów, np. czerwono-czarnym (na zdjęciu kolorystyka 2006), które nie blakną podczas użytkowania
Zupełnie nowe
* uwspółcześniona kolorystyka tapicerek
* popularne pikowanie dostępne teraz we wszystkich fotelikach w pokryciach z mikrofibry
|
NASZA CENA 749 PLN BRUTTO
2. Fotelik Recaro Monza
| Cytat: |
Symbioza komfortu i stylistyki - oto RECARO Monza. Powstał z myślą o tych, którzy poza bezpieczeństwem i wygodą cenią intrygujący wygląd. Przeznaczony dla małych indywidualistów ważących od 15 do 36 kg (grupa ECE II /III).
Nowoczesna technika, najwyższy komfort i optymalne bezpieczeństwo – a to wszystko przedstawione w wyjątkowo atrakcyjnym stylu. RECARO Monza nie tylko świetnie wygląda, lecz także dba o optymalną ochronę dziecka. Jest to możliwe dzięki wyjątkowo dużym osłonom bocznym i w obrębie głowy oraz idealnie dopasowanej formie ruchomego zagłówka. Praktyczny uchwyt do przenoszenia ułatwia rodzicom transport.
Bezpieczne
* wyjątkowo duże osłony boczne oraz głowy optymalnie chronią podczas kolizji bocznej
* materiały absorbujące niebezpieczną energię w bokach fotelika i zagłówku
* regulowana wysokość zagłówka pozwala idealnie dopasować go do dziecka
Ergonomiczne
* specjalna pianka umieszczona pod tapicerką wpływa na zdrowy wzrost
* indywidualnie dopasowywana podpórka pod plecy
Komfortowe
* wygodna tapicerka także w czasie długich podróży
Praktyczne
* uchwyt do przenoszenia ułatwia rodzicom transport
* łatwy montaż – wystarczy włożyć fotelik do samochodu i przypiąć trzypunktowym pasem
Wysokiej jakości
* użyte materiały: innowacyjna i modna tapicerka z mikrofibry i imitacji zamszu. Tapicerkę można zdejmować i prać w pralce w temp. do 30°C
* zastosowane pokrycia dostępne w wielu ciekawych i aktualnych zestawieniach kolorów, np. srebrno-czarnym (na dużym zdjęciu), które zachowują barwę podczas użytkowania.
|
NASZA CENA 599 PLN BRUTTO
3. Fotelik Recaro Young Expert plus
| Cytat: |
Ekspert od bezpiecznej podróży – RECARO Young Expert plus - skonstruowany tak, by rozwój dziecka przebiegał w zdrowym kierunku. Przeznaczony dla pociech ważących od 9 do 18 kg (grupa ECE I).
Co może być bardziej ekscytującego niż obserwowanie jak rosną dzieci?! Dzięki Young Expert plus łatwo zadbać o właściwy rozwój, przynajmniej podczas jazdy samochodem. Ten uniwersalny fotelik pasuje do każdego samochodu i przekonuje swoimi wysokimi ściankami wykonanymi z materiałów absorbujących energię, chroniących szczególnie podczas zderzenia bocznego. A dodatkowo obsługuje się go w wyjątkowo prosty sposób.
Bezpieczne
* wyprofilowane osłony zapewniają bezpieczeństwo dziecku w czasie bocznych kolizji i podczas pokonywania zakrętów
* materiał absorbujący niebezpieczną energię na wysokości klatki piersiowej i głowy
* osłona ramion optymalnie dopasowująca się do dziecka, trzystopniowa regulacja wysokości
Ergonomiczne
* wysokiej jakości pianka dba o zdrowy wzrost dziecka
Praktyczne
* montaż w samochodzie za pomocą RECARO Isofix System lub pasa trzypunktowego
* szybka instalacja
* pozycja spoczynkowa uzyskiwana przy przestawieniu siedziska
Wygodne
* komfortowa i oddychająca tapicerka na długie podróże
* pozycja spoczynkowa dla pragnących odpoczynku
Wysokiej jakości
* użyte materiały: innowacyjna i modna tapicerka z mikrofibry i imitacji zamszu. Tapicerkę można zdejmować i prać w pralce w temp. do 30°C
* zastosowane pokrycia dostępne w wielu ciekawych zestawieniach kolorów, np. niebiesko-czarnym (na zdjęciu kolorystyka 2006), które zachowują barwę podczas użytkowania
Zupełnie nowe
* poduszka pomniejszająca dla malucha zabezpieczająca biodra i główkę dziecka
|
NASZA CENA 849 PLN BRUTTO
Wszystkie fotele RECARO mają 2-letnią gwarancję. Spełniają normy obowiązujące w Polsce i Unii Europejskiej oraz posiadają homologację.
Wszystkie foteliki znajdziesz tutaj:
http://www.rpmotorsport.p...20_135_918.html
Pamiętaj że w RPM możesz zrobić zakupy na raty (Raty Żagiel)
Promocja "1 MIESIĄC = 1%":
okres spłaty kredytu wynosi od 6 do 24 miesięcy
wymagana pierwsza wpłata 0%. |
_________________
Tuning w RPM, Dealer wydechów Magnaflow i elementów zawieszenia Ultra Racing
http://www.rpmotorsport.pl
http://www.planetazabawek24.pl
 |
|